سال گذشته ، تیم های گلدن استیت واریرز تصمیم گرفتند که Oracle Arena را به نفع مرکز Chase ترک کنند. اوراکل در اوکلند واقع شده بود و برای دهه ها خانه تیم بود. با این وجود مرکز تعقیب و گریز در سانفرانسیسکو است که باعث ایجاد یک کانون هواداری می شود که از ابتدا همیشه در کنار تیم نبوده است. برای بسیاری ، انتقال به سانفرانسیسکو آخرین خیانت و انگشت وسط به کسانی بود که در اوکلند زندگی می کردند ، به ویژه اینکه آنها Raiders را نیز از دست دادند.

صرف نظر از این ، جنگجویان در طی ماه های گذشته سعی در ادای احترام به اوکلند داشته اند و حتی با پیراهن های ویژه City Edition “Oakland Forever” نیز روبرو شده اند. اکنون ، آنها به دنبال انجام همان کار دقیق هستند ، اما با یک طرح دادگاه ، همانطور که در ویدیوی زیر آورده شده است.

اگرچه دادگاه زیبا به نظر می رسد و به نظر می رسد ژستی مهربانانه برای اوکلند باشد ، اما واضح است که بسیاری از طرفداران این کار را انجام نمی دهند. در توییت زیر عصبانیت و بدنساز زیادی از طرفداران Warriors را مشاهده می کنید که احساس می کنند از پشت به آنها چاقو خورده اند. آنها احساس می کنند اگر تیم واقعا اوکلند را دوست داشت ، آنها هرگز در وهله اول ترک نمی کردند.

از زمان انتقال به سانفرانسیسکو ، جنگجویان با از دست دادن کوین دورانت ، آخرین مقام در کل لیگ به پایان رسیدند و کلا تامپسون را برای یک فصل متوالی در اختیار نخواهند داشت ، نفرین شده اند. نیازی به گفتن نیست که تقریباً احساس می شود اوکلند چسبی بود که حق رای دادن را بهم می چسباند.