این احساس به وجود می آید که لارسا پیپن فقط برای این درام زندگی می کند … این فرد اجتماعی ، معروف به همسر بیگانه اسکاتی پیپن ، این هفته بعد از اینکه پیشرفتهای معاشقه انگیز مالک بیسلی را پذیرفت ، برای دیدار با او پرواز کرد و دست خود را در یک قدم زدن در اواخر شب نگه داشته است.

با شروع شایعات ، فاصله سنی لارسا و مالک مهمترین نگرانی تماشاگران بود. لارسا تقریباً دو برابر سن ستاره NBA است که پرچم های قرمز جدی به اهتزاز در می آورد. سپس مشخص شد که مالک واقعاً ازدواج کرده است ، ظاهراً روزی که همسرش مونتانا یائو تصاویر خود را با پیپن دید ، خواستار طلاق شد.


آری پریلشتاین / گتی ایماژ

اوضاع تازه بیشتر و بیشتر زشت شده است و لارسا پیپن دقیقاً به دنبال جذابیت درام نیست. او تمام هفته در رسانه های اجتماعی به عنوان جهنم رمز آلود بوده است ، به نظر می رسد با ادامه روند نام خود ، سردرگمی بیشتری ایجاد می کند. حالا ، به نظر می رسد او به خانه برگشته است ، و در هنگام پیاده روی شرم آور از ماشین به خانه اش با اسکاتی پیپن از او عکس گرفته است.

تصاویر جدیدی از لارسا پیپن در حالی که با ماسک صورت و لباسهای راحت در حال حرکت است ، هنگامی که از SUV خود به سمت درب منزل خود می رفت ، همراه با دربان برای حمل کیف هایش ، در گردش است. همسر بیگانه اسکاتی در سفر بود ، جایی که با مالک بیسلی آشنا شد و باعث چنین سر و صدا در شبکه های اجتماعی شد. ما دوست داریم مکالمه ای را که لارسا و اسکاتی هنگام بازگشت به خانه داشتیم بشنویم …


دیوید کروتی / پاتریک مک مولان از طریق گتی ایماژ

در صورت از دست دادن آن ، اسکاتی پیپن جونیور ، پسر لارسا و اسکاتی ، اخیراً مادر خود را از طریق یک سری “لایک” توییتر سایه زده است که نشان می دهد او از این رسوایی خجالت زده است. درباره آن در اینجا بخوانید.

[via]