Wale به میگوس “تأثیرگذارترین جریان” دهه

اعطا می کند

این یک حقیقت سخت است ، اما برخی از افراد هستند که علی رغم تأثیری که روی بازی داشته اند ، از دادن گل خود به Migos امتناع می کنند – به ویژه در سالهای اخیر. اگرچه آنها جریان سه گانه را اختراع نکردند – این اعتبار احتمالاً به Jaz-O تعلق می گیرد ، که در روزهای ابتدایی یک جوان Jay-Z را راهنمایی کرده است – آنها مطمئنا یک پوشش رنگ جدید برای فضای مدرن و سنگین دام اضافه کردند.

Migos Wale

لئون بنت / FilmMagic / گتی ایماژ

در حالی که ممکن است برخی از غزلسرایان از این مفهوم سر باز بزنند ، ولی برای حمایت از خود در پشت سه گانه آتلانتا حاضر شده است ، تا آنجا که میگوها را دارای تأثیرگذارترین جریان دهه گذشته اعلام کرد. نه تنها پنج سال گذشته ، بلکه دهه. با پرسیدن سوال از صفحه توئیتر Genius ، Wale تصمیم گرفت که برای اهداف Offset ، Quavo و Takeoff قهرمان شود. عجیب است که ارزیابی Wale از جریان Migos نزدیک به انعکاس Nick Cannon است ، که به تازگی رتبه چهارم بهترین لیست در لیست 5 برتر خود را به آنها اعطا کرده است.

شاید موج جدیدی از قدردانی از Migos در حال انجام است ، و زمان نمی تواند بهتر باشد. trifecta پیوسته پیش بینی فرهنگ II خود را به تعویق انداخته است ، زیرا اخیراً نام را از فرهنگ 3 به طور کامل تغییر داده است. لازم به ذکر است که برخی از صدای Migos کمی خسته شده اند که به نوعی تأثیر آنها را بیشتر تایید می کند. این احتمال وجود دارد که شنیدن جریان امضای آنها که در این مدت طولانی تقلید می کنند ، در کسر حرکت آنها نقش داشته است.

آیا با ارزیابی Wale موافقید؟ و از همه مهمتر ، آیا وقت آن است که یکبار برای همیشه به احترام گذاشتن به نام میگوس بپردازیم؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>