با تعداد ضررهایی که امسال شاهد آن بوده ایم ، واکا فلوکا نمی خواهد مردم در مورد روزهای آخر خود لوس باشند. مرگ های تکان دهنده ای اتفاق افتاده است که در صنعت سرگرمی از رپرهایی مانند Pop Smoke ، King Von ، Mo3 ، Chyna Rogers و Lexii Alijai رخ داده است. به چهره هایی مانند چادویک بوسمن ، الکس تربک ، برت بلاسکو ، روت بدر گینسبورگ ، لیچارد ریچارد ، ادی ون هالن و بسیاری دیگر – علاوه بر تقریباً 1.4 میلیون نفری که به دلیل بیماری های مرتبط با COVID 19 جان خود را از دست داده اند. توری لانز با سخنی درمورد آنچه که در یادبود خود انتظار دارد به توییتر متوسل شد ، اما واکا فلوکا آن را نداشت.

لانز نوشت: “در مراسم خاکسپاری من ، به یکی از نزدیکترین n * ggas های خود برای نظارت بر در نیاز دارم.” “فقط برای دیدن n * ggas های خاص و مثل” nah nah nah او حتی با تو مثل این نیست. “” او شوخی خود را با چند خنده ایموجی که می خندید به پایان رساند ، اما برخی از مردم با هم خنده رو نمی کردند با او. قفل هالیوود این توئیت را به اشتراک گذاشت و واکا فلاکا در نظرات اسلاید کرد تا اجازه دهد Tory و همه دیگران بدانند که مرگ چیزی نیست که بتوان آن را روشن کرد.

وكا گفت: “بازی با مرگ را متوقف كن مثل اینكه می توانی از آن برگردی.” طرفداران توری وزن کردند و توافق کردند. به پست های زیر مراجعه کنید.