Vontaze Burfict خط بكار عامل آزاد به اتهام شارژ باطری مجرم در شهرستان كلارك دستگیر شد. وی آخرین بار در سال 2019 برای تیم Las Vegas Raiders بازی کرد.

Vontaze Burfict ، دستگیر شدهآیکون Sportswire / گتی ایماژ

گزارش شده است که اوراق قرضه بورفیکت 1000 دلار تعیین شده و وی روز شنبه آزاد شد. ESPN گزارش داد که هیچ اطلاعاتی در مورد جزئیات حادثه منجر به دستگیری وی داده نشده است. با این حال ، پرونده رسیدگی برای روز دوشنبه برنامه ریزی شده است.

در هفته 4 فصل 2019 برابر ایندیاناپولیس کلتس ، Burfict به دلیل ضربه ای که به جک دویل وارد شد ، اخراج شد ، که منجر به تعلیق وی برای باقی مانده سال شد. او قبل از فصل NFL 2020 به امضا نرسید.

پیتر شفر ، نماینده Burfict در ماه فوریه به شبکه NFL گفت: “Vontaze کل دوره خارج از فصل را صرف مطالعه و یادگیری کد رفتار مناسب برای شرکت در NFL کرده است.” “او نوار را تماشا کرده ، با مربیان و کارشناسان NFL صحبت کرده و هر کاری از دستش بر می آید انجام می دهد تا بازی پرشور خود را با قوانین NFL مطابقت دهد. این مسئله نه تنها برای Vontaze بلکه همه بازیکنان یک مسئله جدی است و او در انجام کارهای جدی جدی است. راه درست و پیشرو بودن در بازی فوتبال به روش صحیح. “

Burfict فقط 29 سال سن دارد اما شهرت او به عنوان یک بازیکن کثیف باعث شده است که او به لیست نرسد.

[Via]