ویرژیل Abloh قایق “بازی رایگان” آموزشی پروژه برای کمک به کارآفرینان جوان

عنصر

ویرجیل ابلوح به تازگی یک بستر دیجیتالی جدید را راه اندازی کرده است به این امید که منابع آن خلاقانی جوان را که تازه در دنیای مد شروع می کنند راهنمایی کند. < p> “در وب سایت Abloh می خوانید:” در زیر لطفاً یک مرکز منبع برای مارک ها در اولین مراحل خود پیدا کنید. “این منبع زمانی متولد شد كه من سعی می كردم جواب همه سوالات متداول خود را جمع بندی كنم. هدف این منبع ارتقا more بیش از چند مورد است. من همچنان درهای افرادی را كه از حاشیه می آیند باز می كنم و به آنها كمك می كنم فرصتهای ویژه ای که معمولاً برای مرکز باقی می ماند. “

کاربران می توانند با راهنمایی در مورد یافتن مربیان ، نحوه دستیابی به علامت تجاری ، به فیلمهای آموزشی” راهنمای گام به گام ساخت مارک خود “دسترسی پیدا کنند. ، چگونگی یادگیری استفاده از Adobe Creative Cloud و موارد دیگر ، شامل بخشهای تجاری و عملی صنعت مد.

“این تعهد مداوم توسط بنیاد بورس تحصیلی” Post-Modern “پشتیبانی می شود ، با بیانیه مأموریت آن این است که به دانشجویان سیاه پوست آموزش در زمینه مد از طریق جمع آوری کمک مالی و راهنمایی با مشارکت بنیاد بورسیه مد ارائه دهد “، وب سایت ابلوح ادامه داد.

ابلوح متعهد شد که به روز رسانی وب سایت را با اطلاعات بیشتر و مفید تر و منابع لازم.

Y می توانید در اینجا به بازی رایگان ویرجیل ابلوح بپردازید و در مورد چگونگی دستیابی به مارک مورد نظر خود که همیشه می خواستید از زمین شروع کنید بیشتر بیاموزید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>