ویکتور اولادیپو در پاسخ به اینکه وی خواهان خارج شدن از ایندیانا است

ویکتور اولادیپو از اواخر مدت بسیار در اخبار بوده است و این دقیقاً به دلایل مثبت نبوده است. در طول فصل خارج مسابقات NBA ، به طور گسترده ای گزارش شده است که اولادیپو دیگر نمی خواهد برای ایندیانا پیسرز بازی کند و امیدوار است که در آینده ای نزدیک معامله شود. حتی گزارشی در این هفته منتشر شد که حاوی جزئیات چگونگی درخواست اولادیپو از تیم ها برای معامله با او ، در مقابل هم تیمی های خودش بود.

اکنون ، اولادیپو در تلاش است تا در مورد این گزارش ها صحبت کند شعله های آتش را تحریک کنید. در مقاله جدید The Athletic ، اولادیپو در مورد Pacers و چگونگی پایبندی خود به حق رای دادن صحبت کرد. در واقع ، اولادیپو اطمینان حاصل كرد كه گزارش های مربوط به درخواست معاملات وی را رد می كند و اظهار داشت كه او هم تیمی های خود را دوست دارد و می خواهد به ساختن با آنها ادامه دهد.

“من می دانم كه افرادی گفته اند كه من از بازیکنان خواسته ام اولادیپو گفت: “این دوره درست نیست. من هم تیمی هایم را دوست دارم ، ایالت ایندیانا را گرامی می دارم و تمرکزم بر این است که این امتیاز را به یک عنوان برسانم.”

فقط چند روز انتظار می رود تحریم معاملات لغو شود. با توجه به این نکته ، آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئناً در مورد اولادیپو و سایر ستاره های NBA که شایعه حضور در این بورس تجاری را دارند ، به روزرسانی می کنیم.

Victor Oladipo

تصاویر کیم کلمنت پول / گتی ایماژ معرفی

در [از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>