حتی اگر زیاد اهل کشتی نیستید ، احتمالاً دقیقاً می دانید The Undertaker کیست. او یکی از بزرگترین افسانه های تاریخ کشتی است و شخصیت او نمادی است که مطمئنا قبلاً دیده اید. Undertaker در سن 55 سالگی ، 30 سال عضوی از WWF و بعداً WWE بوده است و طرفداران او را از روز اول دوست داشتند. او چند مسابقه ویژه داشته است و حتی رکورد 21-0 رسلمنیا را نیز به رخ کشیده است و او را به یکی از خوش آوازترین کشتی گیران تاریخ تبدیل کرده است.

شب گذشته ، Undertaker رسماً این حرفه را حرفه ای خواند زیرا در آخرین بار در Survivor Series در فلوریدا مورد افتخار قرار گرفت. در ویدیوی ادای احترام زیر ، برخی از بهترین های برجسته The Undertaker را مشاهده می کنید ، همه در حالی که Metallica در زیر بازی می شود. این ویدئو قبل از ادای احترام رسمی پخش شد و مطمئناً در بین طرفداران اشک ریخت.

https://www.youtube.com/watch؟v=8qDw4oqxYC0

ادای احترام به Undertaker لحظه ای خاص بود که برخی از سرسخت ترین مخالفان او برای خداحافظی وارد رینگ شدند. میک فولی ، کوین نش ، بوکر تی ، شاون مایکلز ، ریک فلیر ، تریپل اچ ، شین مک ماهون ، بیگ شو ، جی بی ال ، جف هاردی همه روی صحنه دعوت شدند و این لحظه لحظه دلخراشی را برای کار Undertaker رقم زد.

وینس مک ماهون کسی بود که Undertaker را وارد رینگ کرد ، جایی که مبارز سخنرانی تکان دهنده ای داشت و برای آخرین بار از زمین اخراج شد. متأسفانه ، هواداران اجازه نداشتند این لحظه را تجربه کنند ، اما مطمئناً تماشاگران وقتی از خانه تماشا می کردند تحت تأثیر قرار گرفتند.

برخی از نکات برجسته مربوط به ارسال را می توانید در زیر مشاهده کنید.