استف کاری در این فصل برای بازگشت گسترده آماده می شود و هواداران گلدن استیت واریرز نمی توانند از این موضوع خوشحال شوند. در حقیقت ، به مناسبت گرامیداشت این فصل پیش رو ، وریورز پیراهن های ویژه ای از “اوکلند” را باور خواهیم کرد که به بزرگداشت تیم 2007 رزمندگان کمک می کند که دالاس ماوریکس را در مرحله پلی آف NBA ناراحت می کند. هواداران نمی توانند صبر کنند تا دست خود را بر روی این لباس فرم بگذارند و کاری مخصوصاً از پوشیدن آنها در زمین بسیار هیجان زده است.

در حقیقت ، با توجه به اینكه كاری قصد دارد Under Armour Curry 8 كاملاً جدید خود را به بازار عرضه كند ، به نظر می رسد كه از اولین پیراهن های رنگی الهام گرفته از پیراهن های بدنام “We Believe” است. در تصویر زیر ، کاری دیده می شود که UA Curry 8 را نشان می دهد ، که دارای یک طرح رنگ سفید ، زرد و قرمز است.

در حال حاضر ، تصاویر رسمی از Under Armour Curry 8 همچنان یک راز است ، اگرچه اطلاعات جدید باید در معرض دید باشد ، بنابراین آنها را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم شد که آخرین اطلاعات مربوط به این موارد را برای شما به ارمغان می آوریم.

در مورد تاریخ عرضه ، انتظار می رود که UA Curry 8 ماه آینده در 11 دسامبر سقوط کند ، بنابراین چشمان خود را پوسته نگه دارید.

استف کاری

عزرا شاو / گتی ایماژ