همانطور که ممکن است بخاطر بیاورید ، Tyga ، رپر “طعم” ، با راه اندازی حساب کاربری خود OnlyFans – 7/7 میلیون دلار دقیقاً ، توانست مقدار زیادی پول نقد بدست آورد. به قیمت نشت آلت تناسلی او بر روی اینترنت ، باعث ایجاد یک هیجان مطلق در توییتر در طول تابستان شد. با این کار ، ایده کسب و کار جدیدی به وجود آمد که نه تنها پول بیشتری برای او ایجاد می کند ، بلکه به او امکان می دهد خرد را به مدل هایی که قصد دارند در OnlyFans ظاهر شوند ، منتقل کند.

در 16 نوامبر ، Tyga “Too Raww” ، یک شرکت سبک زندگی ، سرگرمی و مدیریت را راه اندازی کرد. در ابتدا مشخص نبود که این تجارت چه نتیجه ای در پی خواهد داشت ، تا اینکه دو روز پیش هنگامی که او یک تبلیغ تماس انتخابی را در اینستاگرام این شرکت به اشتراک گذاشت. در این آگهی آمده است: “به دنبال مدل Too Raww هستید؟ به دنبال راه اندازی OnlyFans هستید؟ یا مدیریت OnlyFans را دریافت می کنید؟ DMtooraww.”

همه گیری ظاهراً با استفاده از OnlyFans به عنوان بستری برای به اشتراک گذاشتن محتوای خصوصی بزرگسالان در ازای دریافت پول عادی شده است و Tyga تنها مشهور نبوده است که از این سرمایه استفاده کند. ما همچنین افرادی مانند Blac Chyna ، Amber Rose ، Bella Thorne ، Chris Brown ، Cardi B ، Trey Songz ، B. Simone ، Michael B. Jordan ، Rubi Rose و Jordyn Woods را دیده ایم. Tyga تنها کسی بوده است که از چنین فرصتی استفاده می کند.