در این مرحله ، لیست هنرمندانی که Eminem را ردیف GOAT نمی دانند کوتاهتر از لیست هنرمندانی است که انجام می دهند. و در حالی که بسیاری از ترانه سرایان آشکارا از تسلط امینم بر کلمه نوشتن تعجب کرده اند ، Ty Dolla $ ign ، یکی از بهترین ملودیست های فعلی بازی ، برای نشان دادن حمایت خود ظاهر شده است. طی مصاحبه ای در بخش Chop Up Hot Free Style با تالی اسپنسر ، Ty Dolla $ ign در واقع علاقه خود را برای کار با Eminem ، یک لیست سطل که هنوز بررسی نکرده است ، ابراز کرد.
Ty Dolla $ ign Eminem

وینسنت سندووال / WireImage / گتی ایماژ

او توضیح می دهد: “من هنوز آهنگی را با Eminem نساخته ام.” “که من خیلی دوست دارم. او مطمئناً بز است.” وقتی س askedال شد که آیا وی احتمال آن را احتمال می دهد یا نه ، تای دولا همچنان خوش بین است. “بله. من همیشه می گفتم مثل تنها رپری که فکر می کنم از Eminem بهتر است ، Slim Shady است. بنابراین مطمئناً این اتفاق خواهد افتاد. چه خبر از Em؟ هولا در من است.”

اگرچه تصور اینکه امینم و تای دولا هر روز یکبار با هم ارتباط برقرار کنند دشوار بود ، این روزها ، اسلیم در انتخاب های مشترک بسیار پرکاربردتر بوده است. ما اخیراً “ماجراهای ماه انسان و باریک سایه” را پس از فراخوان عمومی Cudi از خدمات “رپ خدا” مشاهده کردیم. و با شایعات مربوط به آلبوم جدید Eminem که هر از چند گاهی به چرخش در می آید ، شاید دیدن این آلبوم تعجب آور نباشد دارای Ty Dolla $ ign ملودیست برای پایین انداختن قلاب در حال سر خوردن است. به هر حال ، او کسی است که اسنوپ داگ اعلام کرد “تناسخ نیت داگ” است و همه ما می دانیم که شیمی امینم و ناتی داگ چقدر عالی بود.

مصاحبه کامل را در زیر بررسی کنید و صدا را خاموش کنید – آیا می خواهید Ty Dolla $ ign و Eminem را روی موم متصل کنید؟

https://www.youtube.com/watch؟v=5AJ8zn4NxXQ