Ty Dolla $ ign و Post Malone فرمول موفقیت آمیزی دارند و با “Spicy” و “Psycho” چند بار طلا می گیرند. به نظر می رسد که آنها می توانند در آینده یک آلبوم مشترک را در نظر بگیرند ، احتمالاً پر از بازدید ، زیرا در مصاحبه جدید با مجله کره ای HiphopLE ، ستاره نشان داد که آنها چیز بزرگی در کار دارند.

صحبت کردن در مورد او میه همکاری با Jeremih ، که در حال حاضر با ICV-19 در ICU دست و پنجه نرم می کند ، Ty احتمال انتشار نسخه میکس فیلم تمام قد را با Post Malone معرفی کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=NLSS47pUS4Q

Ty درباره احتمال انتشار آلبوم مشترک دیگری می گوید: “چه کسی می داند که آیا ممکن است دوباره این کار را انجام دهم؟” “اما من مطمئن هستم که این امکان وجود دارد. آلبوم Posty و Ty Dolla $ ign به زودی ارائه می شود.”

او پس از افشاگری خندید ، اما در پایان روز ، اگر او به اندازه کافی راحت باشد و شوخی کند ، باید اتفاقی بیفتد. آیا می توانیم آلبوم کاملی از Ty Dolla $ ign و Post Malone را ببینیم؟ یا این فقط یک ترفند برای محصور نگه داشتن هواداران برای انتشارهای آینده وی بود؟


تئو وارگو / گتی ایماژ

Ty علاوه بر آخرین مصاحبه خود ، مرحله Tiny Desk را برای خواندن برخی از آهنگ های مورد علاقه خود از آلبوم جدید خود ، دارای Ty Dolla $ ign، و همچنین برخی دیگر از آثار کلاسیک. عملکرد او را اینجا ببینید.

[via]