او به داشتن یکی از سریعترین رپرهای قافیه دار روی کره زمین با داشتن چند تک آهنگ کلاسیک معروف است که ما تا امروز نیز آنها را دوست داریم ، اما Twista به دلیل ادعای قلدر بودن مورد انتقاد قرار گرفته است. روز سه شنبه (8 دسامبر) ، تویستا یک الگوی رفتاری را به اشتراک گذاشت که کمی جنجال ایجاد کرد. در آن ، دو تصویر وجود داشت: یکی از بازیگران برنده جایزه گابوری سیدیبه و دیگری از مدل برنیس بورگوس. هدف انتخاب یکی از این دو زن بود و گبی به عنوان گزینه “A” انتخاب شد و به او پیشنهاد داد “هر ساعت 30 دلار بسازید” ، “خانه خود را” ، “ماشین خود را” و “بچه نداشته باشید”. عکس برنیس “B” بود و با گزینه هایی که روی آنها “بدون شغل” ، “نیمکت ماندن 2 کاناپه” ، “بدون ماشین” ، “12k دنبال کننده روی دستگاه” و “3 بچه 3 بیت” مطابقت داشت. Twista عنوان الگوی رفتاری را با نوشتن “چه کسی A یا B را انتخاب می کند” عنوان کرد.

برخی از افراد بودند که سرگرمی را در الگوهای رفتاری مشاهده کردند ، اما برخی دیگر فکر کردند که رپ یک قلدر است. گبی سیدیبه در جایی به فکر کار خود بود که از پست مطلع شد ، بنابراین تصمیم گرفت که نظر خود را بگذارد.

او گفت: “وای. من …. سلام.” “twistagmg من فقط شما را به عنوان یک رپر دوست دارم که در سال 2005 فراموشش کردم. اما با گزینه B موفق باشید!” گابی که تازه نامزد شده بود ، یک شکلک بوسیدن را هم رها کرد. پس از شروع پخش تصویر ، توئیستا این پست را حذف کرد ، اما این امر مانع از هجوم نظرات وی با توهین در جامعه نشده است. چند عکس زیر را بررسی کنید.