Tua Tagovailoa که روز یکشنبه وارد بازی دلفین های میامی در برابر Denver Broncos شد ، شروع خوبی برای کار خود داشت زیرا بدون شکست بود. از بخت بد Tua ، او نتوانست این حرکت را ادامه دهد زیرا بازی سخت را شروع کرد. در حالی که او موفق شد یک ضربه محکم به ثمر برساند ، اما به سادگی نمی توانست تخلف کند ، مخصوصاً با توجه به اینکه او فقط 11 پاس در 11 پاس کامل داشت.

توا نیمکت نشین شد و سپس رایان فیتزپاتریک جایگزین او شد ، که در اواخر کوارتر چهارم در حالی که یک مهار بازی پایان بازی را انجام داد ، خیلی بهتر عمل نکرد. بعد از بازی ، توا در مورد نیمکت نشینی با خبرنگاران صحبت کرد و طبق گفته Pro Football Talk ، او فقط بهترین چیز را برای تیم می خواست.

توا تاگووایلوا

مارک براون / گتی ایماژ

تاگووایلوا گفت: “افکار من هر چیزی بود که برای تیم بهترین باشد.” “هنگامی که من در آنجا بودم ، ما واقعاً نمی توانستیم کارها را پیش ببریم و مربی احساس می کرد بهترین تصمیم برای وارد کردن فیتز برای ایجاد جرقه است. وقتی این را شنیدم – در واقع بهترین چیزی برای تیم است. اگر بخواهیم با فیتز در آنجا پیروز شویم ، رختکن بسیار متفاوت خواهد بود و همه بسیار خوشحال تر خواهند شد. فقط ضرر می کند. “

فصل های تازه کار همه چیز در مورد یادگیری و رشد به عنوان یک بازیکن است ، بنابراین مطمئن هستیم که توا این مسئله را جدی می گیرد. صرف نظر از این ، واضح است که پتانسیل زیادی برای او وجود دارد.

[Via]