خانه هایی که در پشت شهر باربس ساخته شده اند ، برای پر کردن جامعه ای دربند کافی است. از 6ix9ine ، که اخیراً خود را ذی نفع (و یک بار دیگر) از ویژگی های Nicki Minaj یافت ، بپرسید ، اما همه به رپر بحث برانگیز پشتیبانی از کانون محبوب وفادار خود را تضمین می کند. و گرچه بسیاری از طرفداران رپ مدت هاست که به Tekashi 6ix9ine پشت کرده اند – اگر نه برای اطلاع رسانی ، پس برای بازگشت کامل و کامل به روشهای غیر قابل توبه و ساینده او – ثابت شده است که “Trollz” با کمک Nicki Minaj به صدا در می آید از شهرت کمرنگش

6ix9ine

کوین مازور / گتی ایماژ

“Trollz” از زمان استراتژیک در اوج 6ix9ine پس از زندان منتشر شد ، از آن زمان تاکنون فقط در YouTube سه صد میلیون بازدید جالب داشته است. در مقایسه با 6ix9ine بعدی قصه های تاتل تک آهنگ “فقط” ، که در حدود نود و هشت میلیون نفر قابل احترام است ، واضح است که حضور نیکی میناژ در ارائه “ترولز” حرکتی که ظاهراً حفظ کرده است بسیار کمک کرد. به عنوان مثال ، این پیست رسماً توسط RIAA به عنوان پلاتین مجاز شناخته شده و اولین آن است قصه های تاتل آهنگ برای رسیدن به آن نقطه عطف خاص.

اگرچه ممکن است توجه داشته باشید ، “Trollz” یک پلاک هفدهم قابل احترام برای خود اعلام شده است پسر ساختگی ، اگرچه تعداد وی توسط سی و هفت خود نیکی کوتوله شده است. با توجه به این یادداشت ، همکاری قبلی آنها “FEFE” موفقیت مشابهی داشت ، البته در درجه بسیار بالاتر. در حال حاضر ، آن در حال حاضر در هشت پلاتین نشسته است ، ضیافت ضرب المثل سدیم سنگین برای منفور. مهم نیست که شما در مورد Tekashi چه احساسی دارید ، شما باید به Nicki Minaj هدیه دهید – خیلی ها به چنین قدرت انکارناپذیری ستاره نمی بالند.

https://www.youtube.com/watch؟v=oNg3M9IJJlY