Trippie مرتب لینک با Lil Wayne به & HoodyBaby برای “جهنم باران”

عنصر

ممکن است Trippie Redd بخاطر جلد آلبوم Pegasus کمی مورد تمسخر قرار بگیرد ، اما رپر با جسارت کنار آن ایستاد و توپ را چرخاند. اکنون ، آلبوم بیست و شش ترانه او به طور کامل فرا رسیده است ، و دارای لیست مهمان مهمان Future ، Young Thug ، Chris Brown ، Quavo ، Rich The Kid و افسانه ای Lil Wayne است ، که برای خوشبختی “Hell Rain” در کنار HoodyBaby سر می زند . برخلاف خلق و خوی پیشنهادی از روی جلد ، آهنگ کاملاً تاریک است – اگرچه شاید این عنوان یک نمایش مرده بود.

طرفداران آوازهای بی نظیر رد در اینجا بسیار قابل تقدیر خواهند بود ، زیرا او احساسات خام خود را بیش از یک ساز عاطفی رنگ آمیزی می کند. آواز می خواند: “من هنوز از پنجره ام به باران جهنم نگاه می کنم.” “شبیه کرم شب تاب در بیرون از پنجره لعنتی من است.” و در حالی که Weezy دچار اشکال قابل توجهی شده است که آیات مهمان را از بین می برد ، افسانه Young Money ترجیح می دهد در اینجا برداشتی محدودتر داشته باشد ، و انرژی Trippie را با برخی از آوازهای آغشته به خودکار تطبیق دهد. دقیقاً پر زرق و برق نیست ، اما حضور Weezy همچنان کاملاً قابل تأمل است.

اکنون خودتان آن را بررسی کنید و صدا کنید – آیا این همان احساسی است که شما از Trippie Redd قدردانی می کنید؟

متن های قابل پیشنهاد

ستاره دوم در سمت راست ، اسکوبار ، دولومیت
رپرتوار ، یخ منجمد ، فلفل ، نمک ، چنگال و چاقو
Spoonin ‘با یک همسر nigga ، زندگی هر عوضی را خراب کنید – Doin’ shit to give my life، ρί کردن دیک مانند اعتصاب

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>