جی زی یکی از مشهورترین مشاهیر تاریخی است. او تضمین شده است که در طول سال در چند رویداد مانند Roc Nation Brunch ، Met Gala یا یکی از مهمانی های همسرش بیانسه ظاهر خواهد شد ، اما ، در بیشتر موارد ، او ظاهرا دوست دارد در خانه بماند و از رسانه های اجتماعی دوری کند. . این فرد 50 ساله در شبکه های اجتماعی فعال نیست ، بنابراین ، هنگامی که طرفداران به دنبال عکس های اخیر غزل سرای افسانه ای هستند ، گاهی اوقات باید به تصاویر گرفته شده توسط پاپاراتزی متوسل شوند.

این هفته ، جی ز در هاوایی استراحت کرد و به یک گروه کوچک از دوستان برای تمرین صبحگاهی در ساحل پیوست. ستاره در حال تکان دادن روده و پوما و همچنین یک کلاه سطل رنگارنگ بود. بنا به دلایلی – به احتمال زیاد به دلیل اینکه هو چگونه منزوی است – تصاویر در حال ویروسی شدن هستند ، در میان رسانه های اجتماعی با برخی از افراد که رپ را شرم آور می کنند ، به شکم او اشاره می کنند و بدن او را با بدن مادر میانسال مقایسه می کنند ، به اشتراک گذاشته می شود . تریپی رد حتی به سیرک پیوست و در مورد بازنشر عکس ها توسط دی جی آکادمیکس اظهار نظر کرد.

در حالی که بخش نظرات آك مملو از نوجوانان و افراد 20 ساله ای است كه هیكل رپ را مسخره می كنند ، اظهار نظر تریپی رد محبوب ترین مورد بود. این احتمالاً جسورانه ترین بود ، زیرا او در واقع چیزی برای از دست دادن دارد.

این هنرمند ضبط در اوهایو نوشت: “444 پوند.” Trips آلبوم Jay-Z را به یاد می آورد 4:44، در صورتی که این برای شما واضح بود.

شاید به همین دلیل است که جی ز ترجیح می دهد داخل بماند …

فکر می کنید Trippie فقط فرصتش را برای کار با Jay-Z و بیانسه در آینده از دست داد؟