OnlyFans در سال 2020 جهان را طوفانی کرده است ، به ویژه با شیوع جهانی که مردم را مجبور به ماندن در خانه های خود می کند. با هیچ کاری دیگر ، بسیاری از مردم ایجاد OnlyFans را در جایی که قادر به کسب درآمد زیادی هستند به عهده خود گرفته اند. از نظر بسیاری ، OnlyFans یک نجات دهنده زندگی بوده است زیرا به دلیل تأثیرات مالی COVID-19 مشاغل مختلف از بین رفته است. در همین حال ، بسیاری از افراد مشهور نیز درگیر جنون OnlyFans هستند ، از جمله افرادی مانند Cardi B ، Tory Lanez و Tyga ، فقط به نام چند نفر.

اکنون ، به نظر می رسد که Trey Songz نیز به این جمع خواهد پیوست. امروز به طور اتفاقی تولد 36 سالگی Trey است و بر اساس داستان اینستاگرام که در زیر مشاهده می شود ، شروع به کار OnlyFans را به عنوان راهی برای جشن گرفتن یک سال جدید از زندگی بر عهده خود گرفت.

در حال حاضر ، باید دید که چه نوع محتوایی سونگز در OnlyFans خود ارسال خواهد کرد ، گرچه پیوند او از قبل در بیوگرافی اینستاگرام وی وجود دارد و براساس اطلاعات داده شده ، به نظر می رسد که او هر ماه 20 دلار شارژ می کند.

با وجود یک سال جدید در آینده ، می توانید مطمئن باشید بسیاری از افراد مشهور دیگر در آینده نزدیک به مسیر OnlyFans خواهند رفت.