Travis Scott از PlayStation x Nike Dunk Low به طور رسمی رونمایی شد: عکس ها

Travis Scott مدتی است که همکاری خود را با Sony به طرز تحریک آمیز آغاز می کند زیرا در حال حاضر با آنها همکاری خلاقانه دارد. La Flame به شرکت در راه اندازی PlayStation 5 که دیروز به بازار آمد کمک کرده است و این باعث خوشحالی گیمرها در هرجای دیگر شده است. Travis حتی جعبه گشایی خاصی از این کنسول انجام داد که اواخر شب گذشته Livestreamed شد. در حین جعبه گشایی ، او رسماً كلاب PlayStation x Nike Dunk Low خود را آشكار كرد ، چیزی كه در چند هفته گذشته پیش نمایش آن را نشان می داد.

در تصاویر رسمی زیر ، می بینید كه این كفش از یك لباس منحصر به فرد برخوردار است. به نظر می رسد همانطور که از زیبایی زیبایی عقب مانده ای برخوردار است که تراویس با آن شناخته شده است. قسمت فوقانی آن بژ و آبی روشن است ، همه در حالی که مارک های Sony و PlayStation را می توان در نزدیکی پاشنه پشت و همچنین کناره ها مشاهده کرد. به طور کلی ، این نوع راه رنگی است که شما در این مرحله از Travis انتظار دارید و اگر شما یک جمع کننده باشید ، این یک پلیس ضروری است.

تهیه یک جفت می تواند به سختی به دست آوردن یک جفت باشد PS5 اگر آن را از قبل سفارش نداده اید. از هم اکنون ، تراویس در وب سایت خود قرعه کشی برگزار می کند و فقط پنج نفر برای تهیه کفش انتخاب می شوند. نیازی به گفتن نیست که اگر می خواهید با اینها کنار بیایید بسیار خوش شانس خواهید بود.

 Nike Dunk Low

تصویر از طریق تراویس اسکات

Nike Dunk Low
تصویر از طریق تراویس اسکات

 Travis Scottt
تصویر از طریق Travis Scott

< h6> تراویس اسکات

تصویر از طریق تراویس اسکات

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>