اگر اتفاقاً ردی ریچ را در اینستاگرام دنبال کنید ، پس از قبل می دانید که این مرد تعریف کلید پایین است. او به سختی دریچه ای به زندگی خود – حرفه ای یا غیر از این – به هواداران می دهد – اما همین موضوع باعث هیجان انگیزترین داستان IG وی شده است. عصر سه شنبه ، خواننده رپ “The Box” داستانی را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد با تراویس اسکات همکاری داشته است.

او پس از اینکه در استودیوی ضبط اسکات مشغول کار بود ، عکسی از تابلویی را منتشر کرد که روی آن نوشته شده بود: “به اِتوپیا خوش آمدید” و “travisscott wya foo، من اینجا هستم”. مدت زیادی از ماجرای ریچ نگذشته بود که اسکات هواداران را نیز تحریک کرد و دوباره عکس را به داستان خود بازنشر داد و ایموجی های ماه و کوه را به آن اضافه کرد. شایعات حاکی از آن است که آلبوم آینده تراویس اسکات “UTOPIA” نام دارد. او هنوز خودش این موضوع را تأیید نکرده است ، اما این کلمه را در چند پست اخیر خود پیاده کرده است.

وی پس از انتشار فیلم “حق رای دادن” در توییتر نوشت: “پس از این دو عکس IMMA تلفن من را پرتاب می کند.” “IM TURNT. FUCK IALL YALL خیلی دوست دارم. این آواز باعث می شود ما فقط بخواهیم یک دیوار و PUKE را اجرا کنیم !!!!! می خواهیم به کوک برویم و این دیوارها را برای اتوپیا بسازیم. به زودی بچه ها را ببینید.” وی همچنین این عنوان را در یادداشت دستی نوشت. وی نوشت: “متشکرم که همیشه با من و کل باند کاکتوس سر و کله می زنی.” حمایت شما بیش از حد قابل توجه است و مورد توجه قرار نمی گیرد. امیدوارم شما و خانواده هایتان در این مواقع در امان بمانید و من امیدوارم که شما یک بار همه بازگشتید. دوباره متشکرم! برای همه حمایت ها و دیدار شما در سال 2021 در یوتوپیا !!

تمام گفته ها ، این تئوری است که آلبوم آینده تراویس اسکات “UTOPIA” نامیده می شود و در یکی از آهنگ ها Roddy Ricch حضور خواهد داشت. اما فقط زمان نشان خواهد داد.