Tory Lanez در حال آماده سازی آلبوم های اسپانیایی ، دهه 80 و آکوستیک

قبل از اینکه Tory Lanez خود را در دریایی از جنجال ها غرق کند ، تا حدود زیادی به دلیل ادعای دست داشتن در تیراندازی Megan Thee Stallion ، رپر کانادایی بزرگترین بالاترین حد را داشت از زندگی حرفه ای او بین استقلال خلاقیت تازه او ، رادیو قرنطینه بسیار سرگرم کننده و بی عیب و نقص او و سه آلبوم جدید آینده ، احساس می شود زمان اصلی یک طرفدار Tory Lanez است. و در حالی که آبها گل آلود شده اند ، بسیاری به آرمان لانز وفادار مانده اند. و برای آن ، خواننده رپ تصمیم گرفته است که لطف خود را پس دهد.

 Tory Lanez

اریک ووک / گتی ایماژ

با ورود به اینستاگرام ، توری تایید کرد که سه آلبومی که همه آنها را تحریک کرده است آن ماه ها پیش – آلبوم دهه هشتاد ، آلبوم صوتی و اسپانیایی اش – هنوز در دست تولید است. فقط این بار ، او چند مورد جدید به این ترکیب اضافه کرده است: یک آلبوم “1950” و یک آلبوم رگی. “سیل موسیقی می آید !!!!” او در کنار دسته جدیدی از عکس ها هشدار می دهد. “چه صدایی از همه بیشتر هیجان زده است … NEW RAP ، NEW R&B. یا” DIFFERENT SHIT “جدید (به عنوان مثال آلبوم های اسپانیایی ، آکوستیک ، دهه 80 ، 50 و رگی …”

در اطراف آزادی او باقی مانده است – مبادا فراموش کنیم که توری در حال حاضر به احتمال حداکثر بیست و دو سال زندان نگاه می کند – به نظر می رسد که او دماغ خود را به سنگ آسیاب نگه داشته است. ما اخیراً دیدیم که او در حال مشاهده برخی از آهنگ های جدید در اینستاگرام ، از جمله همکاری با Kodak Black و Quavo در انبار. باید تعجب کرد که عمیق این به اصطلاح “سیل” چقدر عمیق است و از چه زمانی قرار است شروع شود. آیا شما از جمله مشتاقان یک آلبوم یا دو از حزب محافظه کار Lanez؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>