رفتن به نوشته‌ها

Tory Lanez در پرونده Megan Thee Stallion گناهکار نیست

Tory Lanez در پرونده تیراندازی Megan Thee Stallion به جرم بی گناهی وارد شده است.

مدتی طول کشید تا صحبت کند اما پس از چند ماه سکوت ، سرانجام Tory Lanez طرف خود را در داستان ارائه داد ، آلبوم جنجالی خود را منتشر کرد ستاره روز. این آلبوم شامل چندین لحظه قابل توجه است که وی بی گناهی خود را اعلام می کند ، نشان می دهد که او هنوز عاشق Megan Thee Stallion است ، می گوید که او به Kylie Jenner علاقه زیادی دارد و موارد دیگر.

توری به آرامی دوباره در موقعیت قبلی خود ادغام شد و جریان های زنده رادیو قرنطینه را شروع کرد و قصد داشت سه پروژه دیگر را در ماه های آینده منتشر کند.

تمام پرونده شغلی وی می تواند از طریق پرونده قضایی از خط خارج شود. امروز ، وکلای توری در دادگاه حضور یافتند و درمورد پرونده وی پیرامون تیراندازی مگان تی استالیون به بی گناهی اعتراف کردند.


سیندی ارد / گتی ایماژ

بر اساس گزارش نیویورک دیلی نیوز ، شاون هولی وکیل دادگستری از طرف این هنرمند در دادگاه حضور داشت و به دلیل استفاده از اسلحه گرم نیمه اتوماتیک برای شلیک و زخمی کردن مگان تی استالیون ، بی گناهی را پذیرفت.

با ادامه روند پرونده ، در صورت اثبات جرم وی ، تاوری به 22 سال زندان محکوم می شود.

این اخبار فقط چند روز قبل از انتشار آلبوم اولین مگان تو استالیون منتشر شده است. خواننده رپ آمدن را اذیت کرده است خبر خوب در بیشتر سال جاری ، و در هفته گذشته ، او عنوان آلبوم ، جلد آلبوم ، لیست آهنگ ها و موارد دیگر را فاش کرد. آهنگی به نام “Shots Fired” در آلبوم وجود دارد که بسیاری تصور می کنند در ماه جولای به این حادثه بدنام پرداخته خواهد شد.

با باز شدن پرونده ، شما را به روز نگه می داریم.

[via]

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *