امسال ، جامپمن با انبوهی از نسخه های عالی ، طرفداران را تحت تأثیر قرار داده است. در حالی که طرفداران بیشتر در معرض انتشار یکپارچهسازی با سیستمعامل قرار داشته اند ، این برند همچنین بر اخبار شبح Air Jordan خود که به طور مناسب Air Jordan 35 نامیده می شود تمرکز کرده است. همانطور که در مورد تمام شبح های جدید آنها صدق می کند ، جوردن برند در حال آماده سازی تعداد زیادی از همکاری البته ، یکی از آن آلبوم ها Fragment x Air Jordan 35 بود که در یک پیشنهاد آبی ، سیاه و سفید ارائه شد.

اکنون ، یک همکاری کاملاً جدید با تایتان به صورت آنلاین ظاهر شده است و تاکنون بسیار تمیز به نظر می رسد. برای کسانی که نمی دانند ، تیتان یک فروشگاه کفش کتانی در فیلیپین است که در گذشته همکاری های زیادی با نایک و جوردن برند انجام داده است. در عکس های زیر می بینید که کفش کاملاً از روکش های بژ پوشیده شده در حالی که مواد سیاه به سمت پشت پیدا شده است. از آنجا ، نقاط برجسته نارنجی و طلایی را می توان در سراسر شبح مشاهده کرد ، که به یک ظاهر کلی تمیز منجر می شود.

در حال حاضر ، تاریخ انتشار این موارد وجود ندارد ، اگرچه می توانید انتظار داشته باشید که در آینده نزدیک کاهش یابد. صرف نظر از این ، مطمئناً شما را به روز می کنیم ، بنابراین برای اطلاعات بیشتر آن را در HNHH قفل نگه دارید.

ایر جردن 35
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 35
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 35
تصویر از طریق نایک