برخی از افراد احساس کردند که Xscape قبل از اینکه زمان آن ها فرا برسد ، متلاشی شد. گروه دختران در طول دهه 1990 به شهرت رسیدند ، و در حالی که اکنون بازدیدهای آنها کلاسیک است ، برخی از منتقدان بر این باورند که این گروه چهار نفره – متشکل از Kandi Burruss ، Tameka “Tiny” Harris ، LaTocha Scott و Tamika Scott – اجازه می دهد مسائل شخصی مانع حرفه آنها شود. . زمزمه های درگیری وجود داشت و در اوایل سال 2000 ، Xscape دیگر وجود نداشت.

در سال 2017 ، خانم ها توانستند گوشت گاو گذشته خود را پشت سر بگذارند زیرا آنها تورهای سراسری را آغاز كردند ، با این حال ، كندی علاقه ای به اصلاح این گروه نداشت. وی اظهار داشت که دیگر با زنان دیگر ضبط نمی کند ، بنابراین آنها به عنوان یک سه گانه به نام XSCAP3 حرکت کردند. در تاریخ Xscape چیزهای زیادی برای گشودن وجود دارد و تینی اشاره کرده است که فیلمی در آثار وجود دارد که جزئیات اوج و فرود آنها را شرح می دهد ، از جمله مشاجرات فیزیکی بین زنان.

تینی در مورد اینکه چرا Xscape جدا شد ، گفت: “من فکر می کنم این یک منیت زیاد بود.” “این افراد زیادی بودند ، نه فقط چهار نفر ، در خارج از ما که نظر خود را داشتند و حرف خودشان را می زدند. این فقط به نوعی تبدیل به یک بزرگ شد – و سپس همچنین ، ما از همان اوایل مسائل کوچک کمی داشتیم هرگز حل و فصل نشد و فقط به این بزرگی منفجر شد ، من تو را دوست ندارم ، تحمل نمی کنم ، نوع چیزها. کنار هم نگه داشتن آن ، آمدن به کار سخت شد. فقط برای حضور در آنجا احساس کشیدن کرد. “

تینی گفت که به جایی رسیده است که هر یک از اعضا با یک یا دو عضو دیگر گوشت گاو دارند و این باعث می شود که دور هم جمع شدن زنان دشوار باشد. “این خیلی زیاد بود و شروع به اجبار شد.” با این حال ، پس از درگیری بین اعضا ، همه چیز به نوبه خود تغییر یافت.

تینی اعتراف کرد: “قطعاً درگیری هایی درگرفته است.” “ما واقعاً دو دعوا داشتیم. من و كندی كمی سیلی خوردیم. كوچیك كوچولو. من حامله بودم و این خیلی بد نبود اما اینجا و آنجا كمی سیلی خوردیم ، كمی وارد آن شدیم. و سپس توچا و Kandi سرانجام نیز درگیر شد. به نظر می رسید که زمان طولانی گذشته است زیرا آنها همیشه نوعی رفت و برگشت بودند و در نهایت به یک مبارزه واقعی تبدیل شد. “

او جزئیات آنچه را که به خاطر می آورد را بیان کرد و گفت که همه چیز در سالن تمرین پایین آمد و با پایان جنگ ، اتاق “وارونه شد”. با حضور یک فیلم Xscape ، او نمی فهمد چه کسی در این جنگ پیروز شده است و فقط گفت بینندگان مجبور هستند هنگام انتشار فیلم این موضوع را کشف کنند. صحبت های Tiny درباره درام Xscape و مشاغل بعدی انفرادی را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=5Cl8VNW1XGA