اولین آلبوم آنها یک کلاسیک مشهور در میان محافل R&B است و یک لوح پلاتین برای آنها به ارمغان آورد ، اما Xscape هومین در چا می آید گروه را درگیر مشکلات حقوقی کرد. برای کسانی که ممکن است ندانند ، عنوان رکورد در واقع غزلی از تک آهنگ کلاسیک سایپرس هیل “How I Could Just Kill a Man” است. تینی فاش کرد که گروه رپ به دلیل استفاده از خط تولیدشان ، در دهه 1990 آنها را به دادگاه منتقل کرد.

Tiny ، Xscape ، Cypress Hil ، VladTV ، Jermaine Dupri ، دادخواست ، Hummin Comin At Cha
پاراس گریفین / استرینگر / گتی ایماژ

“قطعاً جرمین بود [Dupri’s] ایده ، “تینی گفت تلویزیون ولاد. “او این ایده را داشت که می خواست ما چه شکلی بشویم و مانند آن باشیم ، و غیره. او احساس کرد ، می دانید ، ما مانند رپرهای کوچک به نظر می رسیم و مثل اینکه آواز می خوانیم با آواز بیرون می آییم ، مانند یک شوکه کننده خواهد بود ، بیشتر بنابراین.” ایده عنوان اولین آنها مستقیماً از روی میز دوپری بود اما در نهایت سایپرس هیل از آنها شکایت کرد. “ما باید هزینه کنیم.”

تینی توضیح داد که دوپری می خواست از این عبارت استفاده کند هومین در چا می آید زیرا آنها “مانند مرغ مگس خوار” بودند. وی افزود: “آنچه را که او فکر می کرد ، به دست آوردم. لزوماً آن چیزی نبود که آنها درباره آن صحبت می کردند” در مسیر اصلی Cypress Hill. تینی اضافه کرد که آنها چندین بار شکایت کردند و نمی توانستند به یاد بیاورند که در نهایت به گروه رپ افسانه ای پرداخت کردند. در زیر عنوان وی و دادخواست را مورد بحث قرار دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=mumC1uN1hWw