Tierra Whack یک پلاتر “فلفل و پیاز” را سرو می کند

Tierra Whack به ندرت می تواند بیش از چند دقیقه در یک زمان ثابت بماند ، اما به نوعی ، خواننده رپ چند استعدادی راهی برای ترک برداشت های ماندگار پیدا کرده است. امروز او تلاش کرده است تا یک جفت تک آهنگ جدید ارائه دهد ، و “خوب احساس” را با یک وعده سالم “Peppers And Onions” دنبال می کند. کمی طولانی تر از همتای خود ، این آهنگ Whack را با خیال راحت تری در کیف خود پیدا می کند ، که توسط یک ساز سوت زده از Pop & Oak تأمین می شود.

او گفت: “با کسانی که دوستشان دارم یک تماس تلفنی برقرار کنید ، اینجا دیوانه شده اید ، آیا مواد مخدر بالا می روید” ، او رپ می زند ، و ردیف او به خوبی با ضرب آهنگ ترکیب می شود. “برای اینکه یک مرد واقعی باشم ، به کشیدن شاخه فکر کردم ، بنابراین می توانم با موارد بالا پرواز کنم.” یک اعلامیه هشدار دهنده ، در کنار هم قرار گرفتن آن با موسیقی غریب پشت آن ، بیشتر باعث ایجاد ناراحتی می شود – اما روش Whack چنین است و شاهدی بر توانایی او در براندازی انتظار عاطفی است.

این مورد را خودتان در زیر بررسی کنید ، خصوصاً اگر به دنبال موسیقی جدید Tierra Whack گرسنه شده اید. اگرچه او از همان زمان توپ را حفظ کرده است Whack World ، زمان برای چیزی کمی مهمتر از طرف هنرمند فیلادلفیا احساس می شود. چه کسی می داند – شاید 2021 شاهد پیگیری کامل باشد ، اما در حال حاضر “فلفل و پیاز” باید این هوس ها را برآورده کند.

متن های قابل ذکر

با آنهایی که دوستشان دارم با آنها تماس تلفنی برقرار کنید
اینجا دیوانه شو ، مواد مخدرت بالا رفته
برای اینکه یک مرد واقعی باشم ، به کشیدن پلاگین فکر کردم
بنابراین می توانم با موارد بالا پرواز بالایی داشته باشم
نمی خواهم قضاوت شوم می خواهم من باشم
حتی اگر زنجیر بخریم ، فقط می خواهیم آزاد باشیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>