یک ماه سخت برای طرفداران هیپ هاپ است. احساس می شود که هر هفته یکی از هنرمندان مورد علاقه خود را برای خشونت مسلحانه از دست می دهیم یا تقریباً از دست می دهیم. پس از شلیک مرگبار کینگ وون در آتلانتا ، چند روز بعد Mo3 در زادگاهش کشته شد. گزارش شده است که ، هنگام هوشیاری برای رپر افتاده دالاس ، بوسی بداز مورد اصابت گلوله قرار گرفت. او از جراحات جان سالم به در برد. در همان آخر هفته ، بنی قصاب هنگام مشاجره در والمارت از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

همانطور که گفتم ، عزاداری دائما برای از دست دادن رپرهای مورد علاقه ما سرگرم کننده نبود ، که باعث شد TI پیام جنجالی درباره آوردن گوشت گاو به آتلانتا ارائه دهد. در حالی که این پیام از نظر 50 Cent و بسیاری دیگر خوشایند نبود ، او اساساً اظهار نظری مشابه را با امضای جدیدترین توییت Fivio Foreign در مورد رپ که یکی از خطرناکترین شغلهایی است که می توانید انجام دهید ارائه می دهد.


جانی نونز / گتی ایماژ

فیویو فارین ، هنرمند مته نیویورک گفت: “رپر بیشترین افراد مورد هدف روی سیاره زمین هستند.” “هدف پلیس ، اوتا رپرز ، رسانه ها ، غیرنظامیان و همه افراد احساس می کنند که همه چیزهایی که داریم به وحشت انداخته ایم.”

پیام توسط TI مجدداً در صفحه خودش ارسال شد و عنوان “بدون سرپوش” اضافه شد.

این نیز چیزی است که Boosie Badazz در هفته های اخیر با تکرار همان احساسات در مصاحبه جدید گفته است:

“ما دریافت کردیم [most] شغل خطرناک به عنوان رپر هیچ کس کار خطرناک تری ندارد. هر شب که بیرون می رویم می توانیم کشته شویم. نه فقط توسط یک اپراتور نه فقط توسط پلیس این می تواند یک فن دیوانه باشد. این می تواند یک کار باشد – کار ما واقعاً خطرناک است ، به خصوص آنهایی که 10،000 تا 100،000 دلار دریافت می کنند و شما باید در آنها در کلوپ ها و رپ های گانگستری بروید و فعالیت هایی داشته باشید. زندگی ما خطرناک است. “

https://www.youtube.com/watch؟v=K6smdITOMSk

فکر می کنید رپرها خطرناک ترین کار روی زمین را دارند؟