برای تعطیلات امروز شکرگذاری ، TI برای چند چیز سپاسگزار است. یکی از آن موارد دوستی او با دی جی خالد است.

این دو نوازنده در بیشتر مشاغل خود در این تجارت در یک محافل بوده اند و وقتی زمان آن فرا رسیده است همیشه آوازهای یکدیگر را می خوانند. TI دریغ نمی کند که گلهای خود را به کسی هدیه دهد ، این دقیقاً همان کاری است که او اکنون با DJ Khaled انجام می دهد.


تئو وارگو / گتی ایماژ

امروز که 45 ساله است ، دی جی خالد روز بزرگ خود را در محاصره خانواده جشن می گیرد ، لحظه شماری می کند تا امشب ، که نشان دهنده انتشار میکس جدید Lil Wayne است بدون سقف 3. از خالد برای میزبانی این پروژه استفاده شده است که منحصراً در DatPiff خواهد بود.

پادشاه جنوب اطمینان حاصل کرد که آرزوهای متفکرانه ای را برای یکی از دوستان نزدیک خود ارسال می کند و تولد خالد را در IG جشن می گیرد.

نکته درباره دی جی خالد ، با به اشتراک گذاشتن چندین عکس که با هم دارند ، گفت: “روز خوش به حال با استعدادترین ، پیگیرترین و ثابت قدم ترین مردمی که من در این گهگاه می شناسم”. “djkhaled Thx برای تمام کارهایی که شما انجام داده اید و تمام کارهایی که ادامه می دهید. اینجا را به شماره # 1 دیگر می فرستید.”

خالد از این سخنان مهربانانه سپاسگزار بود و در جواب گفت: “برادر من لوو! خیلی متشکرم! برکت بخیر.”

تولد بسیار خوبی برای دی جی خالد! داشتن یک برنامه میزبانی در مخلوط جدید Lil Wayne احتمالاً هدیه ای است که می توان دریافت.