TI ده ها سال است که در این بازی حضور دارد و خود را به عنوان یکی از باسابقه ترین هیپ هاپ در میان دو هزار نفر شناخته شده است. اما مانند کسی که تمایل به دستیابی به چنین ماندگاری خستگی ناپذیری دارد ، نمی توان انتظار داشت که این کار را به تنهایی انجام دهد. از نظر تیپ ، ایجاد اتحادهای کلیدی به سادگی بخشی از این طرح بود. امروز ، ترازو افسانه لحظه ای طول کشید تا دوستی طولانی مدت خود را با میک میل ، که اخیراً در سال 2018 با او همکاری کرده بود ، جشن بگیرد دام Dime.

آسیاب ملایم TI

شاهزاده ویلیامز / فیلماژیک / گتی ایماژ

Troubleman با به اشتراک گذاشتن یک عکس بازگشت پرنعمت در صفحه اینستاگرام خود ، به صراحت گفت که او سالهاست که با Meek Mill سوار است ، مشارکتی که از سالهای شکل گیری آنها برمی گردد. “آره مااان ما اینقدر برمی گردیم !!!” زیرنویس نکته ، در کنار عکس نوستالژیک. “lil bromeekmill با من در #Bankhead در #BowenHomes شوخ بود وقتی که گه UP بود ؟؟ ¼ï¸ ؟؟ Zone1 از او در این گه A-Town استقبال شده است !!! من او را درست یا غلط می دانم … 4LIFE “

برای کسانی که نمی دانند ، تیپ در واقع Meek Mill را به Grand Hustle در سال 2008 امضا کرد ، هرچند در نهایت به دلیل برخی از مشکلات حقوقی که رپ آتلانتا را درگیر کرده بود ، این معامله از خط خارج شد. سالها بعد ، TI با Billboard در مورد اوضاع صحبت کرد ، و توضیح داد که “بعد از دو وقفه من در موقعیتی قرار گرفتم که نمی توانستم واقعاً سریع همانطور که می خواست حرکت میک را انجام دهم.” با وجود این فرصت از دست رفته ، میک در جستجوی موفقیت در جای دیگری بود و هیچ وقت وفاداری تیپ را متزلزل نکرد.

در حقیقت ، دیدن این که چنین مشارکتی طولانی تا امروز پابرجاست ، بسیار چشمگیر است و باید از خود پرسید که آیا Tip و Meek Mill بار دیگر روی موم به هم می پیوندند مسابقات قهرمانی emcee اجازه می دهد آلبوم استودیویی آینده خود را پرواز کند. تصویر زیر را بررسی کنید و تصور کنید که اگر میلک میل در سال 2008 به Grand Hustle پیوست چه اتفاقی افتاده بود.