در حالی که ما همچنان منتظر هستیم تا کندریک لامار آلبوم استودیویی بعدی خود را تحویل دهد ، TI با قدردانی از انقلابی متولد کامپتون ، ستایش او را به عنوان یکی از بزرگترین های عالی تحسین می کند.

صحبت با ابرو دردن در مورد 25 ترانه خود پیام لیست پخش در اپل موزیک ، TI تأثیر کندریک لامار در رپ و سراسر جهان را بررسی کرد.


کریس مک کی / گتی ایماژ

نکته درباره رپر TDE برنده جایزه پولیتزر گفت: “امروز ، من فکر می کنم او احتمالاً موفق ترین رپ انقلابی زنده است.” “فروش دشوار است. انجام تجارت خوب در گروه انقلابی دشوار است. هنرمندانی مانند KRS-One ، حتی Common ، Mos Def ، Roots ، معمولاً مجبورند برای بازگو کردن حقیقت در انقلاب موفقیت تجاری داشته باشند. و کندریک کسی که توانسته به طور همزمان به هر دو دست یابد. و من فکر می کنم این فوق العاده خاص است.

بارها و بارها ، کندریک از پلتفرم خود برای انتقال پیام فعالانه خود به توده مردم استفاده کرده است ، که بیشتر در آهنگ هایی مانند “خوب” وجود داشته است. TI تنها کسی نیست که کندریک را به عنوان یکی از بزرگترین ها شناخته است. در این مرحله اساساً مورد توافق جهانی است.

در جای دیگر در هنگام گپ خود ، تیپ همچنین به Lil Baby ، مخصوصاً برای انتشار تک آهنگ “The Bigger Picture” با نمودار بالا ، لوازم جانبی داد.

وی در مورد این ترانه گفت: “این بسیار خوب پخش شد. خیلی غیرمنتظره بود.” “من فکر می کنم او از صدک جوانان بود که مردم به نوعی تصور می کردند از بحث خارج می شوند … بنابراین برای او که بسیار فصیحانه از دیدگاه خود صحبت کند ، لزوماً یک موقعیت را برای موقعیت دیگر به خطر نیاندازد. بسیار خوب بازی شد.”

جدا از این ، TI به دلیل اظهار نظر وی در مورد گوشت گاو آتلانتا ، که 50 سنت صبح امروز در باشگاه صبحانه به آن پاسخ داد ، در اخبار بوده است. در مورد آن اینجا بیشتر بخوان.