رفتن به نوشته‌ها

The Reverend Shawn Amos & The Brothers – Blue Sky

آخرین آلبوم Reverend Shawn Amos یک هیولا بود “The Reverend Shawn Amos Breaks It Down” یک Reverend Shawn Amos Breaks It Down موفقیت جدی بود و او را به مدت 2 سال بدون توقف با گروه پشتیبان خود راه اندازی کرد. اخوان
سرانجام آنها از تورهای مسافرت استراحت کردند و در هیل کشور تگزاس ساکن شدند – کاملاً مخالف سکونت گاههای معمول LA که می توانستند این آلبوم را کنار هم قرار دهند.

اخوان المسلمین متشکل از Brady Blade بر طبل ها ، کریستوفر توماس است. باس و کریس رابرتز با گیتار ، همکاران همیشگی Amos و همه جلسات تماشای سوپراستار اصیل با هنرمندانی چون بادی گای ، نورا جونز ، کارلی سایمون ، دیو متیو و بسیاری دیگر.
نزدیکی قابل توجهی به موسیقی وجود دارد – احساسی و از نظر منظره این چهار نفر به اندازه واحدی کار کرده اند که روشی بی نظیر برای بازی و شیار آنها وجود دارد. صدای آموس هم محکم و هم عاطفی است اما احساس آرامش نسبت به آن و بازی چنگ زدن او به خصوص در «آلبیون بلوز» دارد. عالی است.

سبک آهسته کمتری در آلبوم وجود دارد و احساس راحتی در نواختن آواز بیشتر است در حالی که آهنگ های او از honky tonk تا gospel / soul تا country و Americana متغیر است و هنوز هم از لبه سیاسی جدی برخوردار است. آنها.

من از هر دقیقه از آلبوم لذت می بردم و گمان می کنم دلیلش این بود که کل گروه زمان بسیار خوبی برای ساختن آن داشتند. – فقط یک آلبوم بسیار خوب.

مطالب جالب  جولیان لنون
منتشر شده در دانلود آهنگ

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *