بعد از ویروسی شدن ، باشگاه صبحانه می خواست چند چیز را روشن کند دیروز (17 نوامبر) ، کلیپی از آنها گزارش شایعه پس از Charlamagne منتشر شد Tha God و DJ Envy از مگان تو استالیون ابراز تاسف کردند GQ مصاحبه. رپ ، به طور مفصل ، در مورد حادثه جنجالی تیراندازی که در ماه جولای رخ داد ، بحث کرد. شارلامن گفت: “مگ قرار بود این هفته اینجا باشد اما او … آنها لیست طولانی لباسهای مختلفی داشتند که نباید با او صحبت کنند و همه اینها Tory Lanez و مربوط به اوضاع بود.” “من فقط دوست ندارم وقتی هنرمندان به نشریات وایت می روند و روده هایشان را می ریزند اما وقتی به رسانه های سیاه می آیند لیست طولانی از مواردی دارند که نباید درباره آنها صحبت کنند.”

دی جی Envy اضافه کرد ، “من فکر می کنم این دیوانه است زیرا وقتی او انتشارات White را انجام می دهد ، او می تواند در مورد همه چیز صحبت کند و صحبت کند اما وقتی به مطبوعات سیاه و انتشارات Black می رود ، لیستی وجود دارد که این برچسب ارسال می کند که [says]، “از او در این مورد نپرسید ، در مورد این صحبت نکنید ، در مورد آن صحبت نکنید … اما ما کسانی که از او حمایت می کنیم و او را نگه می داریم و موسیقی او را پخش می کنیم و در مورد همه چیزهای خوب او صحبت می کنیم همه چیز را انجام می دهد و از بین می برد. ”

امروز (18 نوامبر) ، نمایش رادیویی می خواست نظرات قبلی را برطرف کند. آنجلا یی شروع کرد: “ما همیشه به Meg The Stallion عشق نشان داده ایم.” “من شخصاً چندین بار با مگ استلیون مصاحبه کرده ام ، او همیشه حیرت انگیز بوده است ، بنابراین من می خواستم بگویم که قبل از هر چیز قبل از اینکه برخی موارد را روشن کنیم … این را روی مگ نگذار زیرا من فکر نمی کنم او آن شخص باشد فرستادن – مثل اینکه Envy گفت این برچسب است که آن را می فرستد. این هرگز به سمت مگان تو استالیون شلیک نشده است. او هرگز نگفت ، “من نمی کنم باشگاه صبحانه’ یا هر یک از آن چیزها. “

یی اضافه کرد که فقط Tory Lanez نبود که نمی توانست به عنوان خواننده رپ مورد بحث قرار گیرد نیویورک تایمز op-ed از میز خارج شده بود. Charlamagne افزود: “سلام بر مگان. ما برای او عشق ، نور و انرژی می فرستیم. همانطور که گفتی ، بله ، من فکر می کنم مردم بخشی را که ما گفتیم صد در صد مطمئن هستیم که برچسب آن است از دست دادند. این نمایندگان هستند. ” وی همچنین تصریح کرد که اظهارات وی هیچ ارتباطی با خواننده رپ ندارد و هدف آنها لیبل های “حفظ نکردن همان انرژی برای رسانه ها و نشریات سیاه است که آنها با روزنامه های سفید” دارند.

چارلمن همچنین گفت که او نمی خواهد مگان مجبور شود “با ضربه زدن دوباره به واقعه تیراندازی ،” ضربه خود را زنده کند “، اما این مسئله در مورد اصل است.

در زیر به توضیحات آنها گوش دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=GYCCnBqfkOs