ترنس هوارد ادعا می کند که آرم “Empire” به سرقت رفته از “Hustle & Flow” در دادخواست

وی شخصیت Lucious Lyon را به مدت شش فصل در امپراطوری به تصویر کشیده است ، اما ترنس هوارد با شبکه ای که از نمایش پرطرفدار او پخش شده استخوان بندی دارد. در پشت صحنه ، به نظر می رسد که هوارد از مدیران فاکس قرن بیستم در مورد چگونگی ایجاد ایده برای نشان امپراطوری – نمایه ای ظریف از چهره لوسیوس لیون ، سال کرده است. طبق گفته TMZ ، فاکس نتوانست پاسخ مناسبی برای هاوارد بیاورد ، در صورتی که کلاً به او جوابی داده بودند و اکنون این بازیگر مجتمع را به دادگاه می کشاند. هوارد ادعا کرد که هرگز برای آرم عکسبرداری نکرده است ، اما چند مقایسه با پروژه های قبلی خود انجام داده است.

 ترنس هوارد ، روباه ، پارامونت ، دادخواست ، امپراتوری ، شتاب و جریان
روی روچلین / استرینگر / گتی تصاویر

خروجی بیان می کند که ترنس هوارد معتقد است که آرم Empire با استفاده از شبیه شخصیت Hustle & Flow وی ، Tyler DJay Moran ساخته شده است. گزارش شده است که اسناد نشان می دهد که تصویر آرم فاکس از صحنه ای در Hustle & Flow گرفته شده است ، زمانی که شخصیت وی در استودیو ضبط قطعه “اینجا برای یک دلال محکم سخت است” بود.

“قاب ثابت در اسناد دادگاه گفته شده است ، انتخاب شد ، معکوس شد (چهره به سمت چپ نگاه می شود ، نه راست) و تحت CGI قرار گرفت که به سادگی تصرف فیلمبردار سر با مهارت و نور سایه توسط فیلمبردار را تقطیر می کرد. ” هاوارد از فاکس شکایت می کند زیرا اگر آنها برای اجازه استفاده از تصویر با استودیوی پارامونت تماس می گرفتند ، از او چک گرفته می شد. اگر همه چیز به شیوه بازیگر پیش برود ، ممکن است حق خسارت و بخشی از سود کالاهای امپایر را داشته باشد. مقدار به دنبال او ناشناخته است.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>