Tekashi 6ix9ine زیاد چهره نشان داده نشده است. ما هم نمی توانیم او را سرزنش کنیم. پس از تعداد زیادی فیلمهای پرتحرکی که سعی داشت جلوتر از زمان بکشد ، افتادن در جدول باید تحقیرآمیز باشد. چند لحظه است که او از آن زمان در شبکه های اجتماعی ظاهر شده است. یعنی بعد از مرگ شاه فون.

اما اگرچه ممکن است مثل گذشته به طور فعال در اینستاگرام حضور نداشته باشد ، اما او هنوز در اینجا در باشگاه ها است و پول نقد می اندازد. شب گذشته ، خواننده رپ در یکی از باشگاه های میامی که در آن مشغول انداختن پول نقد با دوست دختر خود در کنار او بود ، مشاهده شد. اما ظاهراً او تنها سلبریتی حاضر نبود. Gervonta Davis نیز در این باشگاه بود و اتفاقات فوق العاده ای بین این دو تنش شد. این فیلم در حالی که به نظر می رسد Tekashi 6ix9ine برای پرتاب یک دسته پول نقد به سمت دیویس آماده است ، در شبکه های اجتماعی دور هم جمع می شود. همچنین در این ویدئو عنوان نوشته شده بود که ادعا می کند دیویس است

یک کلیپ دیگر Tekashi 6ix9ine را نشان می دهد ، احتمالاً پشت امنیت روی یک سکوی مرتفع ، و حتی بیشتر از این با دشمن مخالف است. او سپس با عصبانیت در حال پرتاب پول نقد است و گویی در صورت ناراحتی نمی تواند فقط باشگاه را ترک کند.

Gervonta اینستاگرام را هدف قرار داد تا با یک پیام کوتاه به طرفداران مذهبی دعوت کند. وی در یکی از اسلایدهای IG Story نوشت: “SnitchK”. “شما فقط برای داشتن یک ماشین آلات مختلف مورد اصابت قرار می گیرید … اما من کیستم!”

به نظر نمی رسد که کسی در واقع صدمه دیده است اما مطمئناً Tekashi 6ix9ine ناراحت است.

بخوانید ، “Sara Molina Talks 6ix9ine: دختر آنها ، شکست روابط گذشته و موارد دیگر”.