اگرچه بسیاری از هنرمندان برای برخی از تاریک ترین آثار خود مورد تحسین قرار گرفته اند ، ایجاد چنین پروژه هایی همیشه آسان نیست. برای Tech N9ne که نهمین آلبوم استودیویی خود را منتشر کرد KOD (پادشاه تاریکی) در اکتبر 2009 ، این پروژه دقیقاً نوع صید 22 را ارائه داد. هنگامی که با Tech در مورد پروژه محبوب او صحبت کردیم ، وی در مورد دشواری ای که در مراحل تولید تجربه کرده است توضیح داد. “من نمی دانستم که من تا به حال که بسیاری از داستان های تیره برای گفتن که واقعی بود،” او نشان داد. “این آلبوم در زمان مقدار زیادی از انرژی من، از نور من است. من دوست آن نیست. اما من عاشق موسیقی است.”

Tech N9ne KOD

ریموند بوید / بایگانی مایکل اوچس / گتی ایماژ

همانطور که بسیاری از طرفداران او این کار را انجام دادند ، تا جایی که KOD همچنان به عنوان یکی از اصلی ترین کارهای خود همچنان قوی نگه داشته می شود ، حتی برخی معتقدند که این کار بزرگترین کار او است. بنابراین جای تعجب نیست که Tech اخیراً از برنامه های خود برای برگزاری یک رویداد پخش مستقیم در سراسر جهان به طور انحصاری با محوریت خبر داد KOD ، با احتمالاً پروژه از ابتدا تا انتها اجرا می شود. و اگر چنین نیست ، انتظار داشته باشید که آلبوم در تمام مدت تمرکز خود را حفظ کند ، اگرچه عملکرد کاملاً تضمین شده در تاریک ترین ، شبح ترین و ناراحت کننده ترین موسیقی او است.

و این دقیقاً همان چیزی است که مردم می خواهند ببینند. “از شما خواسته، ما در حال ارائه! #KOD پخش زنده بلیط لینک در من BIO. IT بالا می رود، دسامبر 11th!” او زیرنویس می کند ، و این رویداد را در اینستاگرام اعلام می کند. جای تعجب نیست که ، Tech در حال همکاری با کریتز Kaliko همکار قدیمی در این مورد ، و همچنین مهمانان ویژه جوی کول و جری رابینسون است. اگر شما علاقه مند به تماشای این بازی هستید ، می توانید بلیط ها را از اینجا ببینید. پخش جریانی مستقیم در 11 دسامبر در ساعت 9 PM CST کاهش می یابد – آیا می خواهید تنظیم کنید؟