رفتن به نوشته‌ها

T.I. تماس با Deyjah Harris Addition به “The L.I.B.R.A.” آلبوم “قدرتمند”

عنصر

انتشار یازدهمین آلبوم استودیویی TI به نام LIBRA بر ماست کار طولانی مدت این غول رپ مورد تحسین طرفداران و هنرمندان همکار قرار گرفته است و در آخرین پروژه وی ، T.I. آن را به یک امر خانوادگی تبدیل کرده است. بچه هریس یک خانواده ترکیبی است که زندگی خود را در معرض دید عموم مردم به عنوان هنرمند یا ستاره واقعیت گذرانده است ، بنابراین فقط منطقی است که آنها در نسخه پیش بینی شده T.I. 2020 به موسیقی بیایند. رپر درباره The L.I.B.R.A صحبت کرد. با نیویورک پست و در مورد اینکه کار کردن با فرزندانش در این آلبوم چگونه بود صحبت کرد.

جهان شاهد T.I. و دخترش دیه هریس پس از اظهارات وی در مورد ویزیت های متخصص زنان ، توجهات را به سرقت می برد ، اما گفته می شود که از این رسوایی “Hymengate” پدر و دختر رشد کرده و درک جدیدی پیدا کرده اند. L.I.B.R.A. دارای آهنگی با عنوان “نتیجه گیری دیجا” و T.I. از اینکه دختر نوجوانش موافقت کرد صدای خود را به ضمانت بدهد تعجب کرد.

“Deyjah در واقع یکی از کانونهای توجه نیست” ، او گفت. “اما من گفتم ، … من برای یک آهنگ جایگاهی پیدا کردم. آیا می خواهید به نمایندگی از زنان نسل خود صحبت کنید؟ “من انتظار نداشتم که او این کار را انجام دهد ، و او مانند” من چیزی برای گفتن داشتم. “چیزهایی که او باید بگوید بسیار قدرتمند بودند.”

طرفداران همچنین متوجه خواهند شد که دومانی ، پسر 19 ساله TI در “Family Connect” ظاهر می شود و مسیح ، پسر 20 ساله رپر ، مسئول تولید دو قطعه در آلبوم است.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *