T & Bugsey جوان “شکل جدید” را آزاد کند

همانطور که دنیا در داخل گیر کرده بود ، Young T و Bugsey با تک آهنگ خود ، “عجله نکن” موسیقی متن یکی از بزرگترین روندهای TikTok را در سال جاری پخش کردند. چالش TikTok اگرچه در سال 2019 منتشر شد ، باعث افزایش مشخصات خود در سراسر جهان شد ، و برای اولین بار دوتایی انگلستان اولین ورود خود را در Billboard Hot 100 انجام دادند. همانطور که انتظار می رفت با هر ضربه موفقیت آمیز ، برچسب ها جهنم خود را بد کردند ، ریمیکس های بی شماری را با هنرمندان در سراسر جهان بیرون کشیدند. Busta Rhymes و DaBaby ریمیکس های مربوط به خود را برای ضبط آهنگ ارائه دادند.

اکنون ، این دو با تک آهنگ جدید خود ، “New Shape” بازگشته اند. Young T و Bugsey ملودی های شرابی را ارائه می دهند که منعکس کننده خانه دام و سبک زندگی لوکس همراه با این گپ های رپ است.

“با” شکل جدید “آن را کمی عقب بردیم. این برای همه طرفداران YT&B یک روزه آشنا است. ما پس از سرود سرود را رها کرده ایم و سپس در طول Lockdown در سراسر جهان ویروسی شده ایم ، بنابراین برای آخرین بار در سال این دوتایی در بیانیه ای گفتند ، ما می خواستیم فقط با آن سرگرم شویم! این توسط پسر ما Lekka نیز تولید شده است ، بنابراین ما می خواهیم همه بروند و این موضوع را اجرا کنند. ” آهنگ زیر را زیرپوشی کنید.

متن آهنگ قابل نقل
من بچه گربه را در فرم خوب رها می کنم
من و مرسدس بنز آن را در دانه های چوبی تهیه کردیم
هود مونکلر چون ممکن است باران ببارد
برو دونده را ملاقات کن ، اوسین را برو
ما NYC ، Eliantte را شروع می کنیم
Bust down دشت جدید است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>