ورزوز موج همچنان مکالمات احتمالی مسابقات را برمی انگیزد و طرفداران می خواهند ببینند که دو زن در رپ شغل خود را جشن می گیرند. شایعاتی مبنی بر وجود گوشت گاو طولانی مدت با فاکسی براون و لیل کیم وجود دارد و خصومت بین خانم ها حتی باعث ایجاد تعدادی از قطعات دیس می شود. با این حال ، دیدن اینکه چگونه اختلاف 15 ساله بین گوچی مانه و جیزی به دلیل آن پایان می یابد ورزوز، طرفداران هیپ هاپ امیدوارند که بتوان همین حرف را برای کیم و فاکسی نیز گفت.

طرفداران به رسانه های اجتماعی رفتند تا در مورد ایده این خانم ها با هم صحبت کنند و مردم هم هیجان زده بودند و هم کمی ترسیده بودند. در سال 2001 ، همراهان فاکسی و کیم در شهر نیویورک با هم درگیر شدند و اینکه آن را bruh-ha-ha بدانند ، کم نظیر است. نتیجه آن یک تیراندازی بود و پس از آنکه پلیس گفت که کیم هنگام وقوع حادثه به دلیل دروغ گفتن در محل دروغ گفته است ، رپ یک سال را در پشت میله های زندان گذراند. گفته می شود فاکسی براون سعی کرده گوشت گاو را له کند اما گفته شده که کیم او را رد کرده است.

پس از خواندن نظرات ادعا می کند که a ورزوز Swizz Beatz مجبور بود وارد عمل شود و توضیح دهد. “نه !!!!! تایید نشده !!!” او توییت کرد. در بخش “تأیید نشده” پیام وی برخی تفکرات وجود داشت که ورزوز خدایان سعی می کنند چیزی را حل کنند. آیا اگر این اتفاق بیفتد با آن هماهنگ می شوید؟

[via]