Swizz Beatz و Timbalande با کاهش تجربه همه گیری ورزوز نمایش ها و جشنواره ها لغو شدند اما از راحتی خانه ورزوز افسانه ها را برای جشن کاتالوگ مربوطه و تأثیر آن بر فرهنگ گرد هم آورد. برخی از ترکیب های افسانه ای وجود داشته اند – گوچی مانه و جیزی ، اسکات استورچ و مانی تازه ، ریک راس و 2 زنجیره ، و لیست ادامه دارد.

جو بودن ، روری و مال درباره امکان مواجهه کامرون و ما $ با یکدیگر گفتگو کردند ورزوز و نتیجه فرضی آن وضعیت. Ma $ e دارای کاتالوگ محکمی به عنوان هنرمند اصلی و آهنگساز است. و با توجه به سابقه وی با کامرون ، مطمئناً این کتاب یکی از کتابها خواهد بود.


Mirek Towski / DMI / مجموعه تصاویر LIFE از طریق گتی ایماژ

پس از بحث بیشتر ، جو ناگهان اصرار داشت که این تنظیم قبل از اینکه سوئیچ بیتز تماس بگیرد ، تنظیم می شود. “شما چه احساسی نسبت به میسون بتا در Verzuz – “

سوئیز قبل از اینکه کام بتواند جمله خود را تمام کند ، پاسخ داد: “کامرون”. جو از وی پرسید که آیا روی این موضوع کار شده است ، اگرچه سوئیچ پاسخ قطعی نداد و گفت که به JBP فرصت می دهد آن را سازماندهی کند.

جو بعداً از سوئیز بیتز پرسید چه کسی فکر می کند در یک نبرد فرضی بین کامرون و Ma $ e پیروز شود. تهیه کننده توضیح داد که Cam آن را در کیف دارد اما فقط به این دلیل که Ma $ e به اندازه سال های رپر Dipset این کار را نکرده است.


شانسی یه / پاتریک مک مولان از طریق گتی ایماژ

“من فکر می کنم Cam در این مورد Ma $ e را پیدا کرده است. پاپ های من Ma $ e را مدیریت می کنند. Love Cam. فکر می کنم پاپ های من در یک مرحله هم Cam را مدیریت کردند ، اگر اشتباه نکنم. اما این همه خانواده بود. تنها دلیل این است که Ma $ e خیلی کوتاه متوقف شد. Ma $ e متوقف شد ، مانند اینکه اگر او مخلوط های زیادی داشته باشد ، سبک های آزاد … ویژگی های زیادی دارد. من نمی دانم. من باید آن را تنظیم کنم ، “سوئیز گفت. “شما باید به یاد داشته باشید که کام زندگی انفرادی و زندگی دیپست داشته است. او می تواند همه اینها را بازی کند. و همچنین می تواند ویژگی هایش را بازی کند.”

اگرچه به نظر نمی رسد که این در راس ذهن سوئیچ و تیمبو باشد ، اما جو ناگهان قاطع Ma $ e است و کامرون ورزوز نیویورک نیاز دارد. کلیپ زیر را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=ce3-OJD8-ck