در سال 2003 ، Supreme و Nike با همکاری باورنکردنی Nike SB Dunk High همکاری کردند. برای کسانی که به یاد نمی آورند ، کفش دارای پوششهای مار است ، در حالی که صفحات جانبی دارای ستاره های طلایی هستند. این مجموعه با تعداد انگشت شماری از راه های رنگی عرضه شد و اکنون ، هرکدام با بیش از 1K دلار در بازار فروش مجدد به فروش می رسند. در طول سال ها ، این ضربات به عنوان یک افسانه در آمده است و طرفداران همچنان معاملات خوبی را پیدا می کنند تا بتوانند آنها را به مجموعه خود اضافه کنند.

به تازگی ، گزارش شده است که نایک و سوپریم این موتیف را بازگردانند ، مگر اینکه این زمان در Nike SB Dunk Low باشد. این کلاپ قرار است در مراحل اولیه 2021 منتشر شود و در چهار مسیر رنگی کاهش می یابد. با تشکر از @ s.sam.group در اینستاگرام ، اکنون نگاهی داریم به رنگ مشکی. همانطور که از پست زیر می بینید ، کفش مطابق با مدل قبلی خود است ، زیرا ستاره ها را در کنار خود نشان می دهد ، در حالی که ظاهر مقیاس را روی پوشش می دهد.

هنوز تاریخ انتشار دقیق این موارد اعلام نشده است ، بنابراین آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم شد که همه آخرین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم.