رفتن به نوشته‌ها

Summer Walker و London On Da Track Back همراه با ویدیوی بوسیدن

سامر واکر برای چندمین بار با London On Da Track همراه می شود.

چند بار یک زن و شوهر می توانند “به طور رسمی” از هم جدا شوند و در همان سال با هم برگردند؟

سامر واکر و لندن On Da Track یک بار با نمایش علاقه خود در شبکه های اجتماعی ، تصویری از عشق را ترسیم کردند. سپس ، پس از چند جدایی و آشتی بسیار عمومی ، آنها نقاشی خود را با لمس سمیت در سراسر مکان گل آلود کردند.

این زوج خواننده و تهیه کننده برای ایجاد موسیقی باورنکردنی در گذشته با هم همکاری کرده اند که مهمترین آنها آلبوم Summer است بیش از آن. با این حال ، در ماه های اخیر ، آنها ظاهراً فقط به دلیل روابط مضحک دوباره و دوباره برقرار کردن خبر که فقط هر هفته یک به روزرسانی جدید دارند ، اخبار را اعلام می کنند.

در پایان ماه اکتبر ، سامر به جهانیان گفت که کار خود را با لندن به پایان رسانده است ، و نوشت: “رسما مجرد. در نهایت شما باید نوعی لعنتی در مورد خودتان بدهید. این برای من حداقل است.” ظاهراً ، این کلاه بود زیرا ، آخر هفته ، او و لندن در حال معاشرت بودند و ، اگر قضاوت کنیم بر اساس فیلم بوسه بخارشان ، آنها خیلی به هم برگشته اند.

در حالی که در چمن ها دراز کشیده بودند ، مجموعه ای از عکس ها و فیلم ها را منتشر کردند ، از جمله یکی که در آن یکدیگر را می بوسیدند و نوازش می کردند. این دلیل کافی برای هوادارانشان است که فکر کنند چرا بعد از این همه جدایی ، آنها فکر می کنند که برای یکدیگر مناسب هستند. حدس می زنم یک بار دیگر صدمه ای نبیند اما ، لعنت ، این پایان چه زمانی است

تبریک می گویم؟

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *