مک میلر قبل از فوت نابهنگام خود در سال 2018 چندین کار باورنکردنی به ما داده است. از مخلوط های ابتدایی گرفته تا توهم توهین آمیز توهم ، مک دارای یک کاتالوگ انباشته است که ظرف چند سال ساخته است. یک پروژه که بسیاری از مردم اغلب آرزو دارند آن را بشنوند ، این است لبخند صورتی، نوار مشارکتی مشترک Mac با برچسب “فارل ویلیامز” بود. گرچه در اطراف انتشار آن هیاهوی زیادی وجود داشت ، اما در واقع هرگز نور روز را ندید.

در حالی که استایل P 46 سالگرد تولد خود را جشن گرفت ، رپر در مورد همکاری منتشر نشده ای که با مک و فارل داشت در مورد لبخند صورتی پروژه ظاهراً ، او هرگز آن را نشنیده است.

وی در توییتی نوشت: “من یک آهنگ با مک میلر دارم که هرگز نشنیده ام که نپتون آن را تولید کرده است. من نمی دانم که آیا این قطعه منتشر شد یا من آن را از دست دادم یا آنها هرگز آن را منتشر نکردند. دوست دارم آن را بشنوم.”

بعداً یکی از طرفداران با انتشار توییتی از مقاله ای از مک میلر که به طور خاص در مورد همکاری Styles P صحبت می کرد ، تأیید کرد که پروژه هرگز سقوط نکرده است.

همانطور که احتمالاً می توانید انتظار داشته باشید ، استایلز پی و مک میلر بر سر عشق مشترکشان به حشیش رابطه داشتند. سبک ها در جلسه سیگار کشیدن او با Curren $ y و Mac و همچنین سخنرانی ای که در آن برگزار شد ، منعکس شدند حلقه ها رپر درباره سیگار کشیدن.

یادم افتاد CurrenSy_Spitta و مک سنگسار می شدند و مک سیگارهای دیوانه ای را روشن می کرد و من در مورد انتخاب یک طرف به او موعظه می کردم ، “انرژی او شگفت انگیز بود و هست !!!”

امیدوارم که طرفداران روزی در آینده پروژه و برنامه همکاری با Styles P را بشنوند.