استفان اسمیت توضیح می دهد که چرا کریس پاول علاقه ای به لیکرز

ندارد

کریس پاول یکی از معتبرترین گارد پوینت های باسابقه در کل NBA است و در این مرحله از حرفه خود ، هنوز تیم های زیادی وجود دارند علاقه مند به کسب خدمات خود باشید. از امروز ، پل در اوکلاهاما سیتی تندر است ، اگرچه ، در این مرحله ، مشخص است که او احتمالاً در آینده ای نه چندان دور معامله خواهد شد زیرا تندر به دنبال بازسازی کامل است.

برخی حدس می زنند که لس آنجلس لیکرز می تواند مقصد اصلی پل باشد ، با این حال ، طبق گفته استفان A. اسمیت ، پل علاقه ای به بازی در آنجا ندارد. در اپیزود امروز First Take ، اسمیت ادعا کرد که پاول به لیکرز احترام می گذارد اما احساس می کند اگر بخواهد به آنجا برود ، “مخصوصاً” با یک حلقه تعقیب کننده روبرو خواهد شد ، به خصوص با توجه به آنچه تیم حدود یک ماه پیش انجام داده است.

[محتوای جاسازی شده]

اسمیت گفت: “دلیل اینکه او نمی خواهد به لیکرز برود این است که آنها از قبل تثبیت شده اند ،” “در واقع هیچ کاری برای او انجام نشده است ، این تنها کاری است که آنها می توانند برای او انجام دهند و این تعقیب حلقه است ، نه حلقه ای که کریس پل تعقیب می کند. این شلوغی عرشه است. “

شایعاتی مبنی بر اینکه خورشیدهای ققنوس در تلاشند نمایشی برای پل بسازند ، منتشر شده است ، اما فعلاً هیچ کاری نمی توان انجام داد تا زمانی که آژانس رایگان رسمی آغاز شود. در نظرات زیر به ما بگویید که کدام تیم مناسب Paul است.

 Chris Paul

Mike Ehrmann / Getty Images

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>