در طول این سالها ، استفان آ. اسمیت این موضوع را کاملاً مشهور کرد که کابوی های دالاس و طرفداران آنها را دوست ندارد. به عنوان یک خبرنگار که کار خود را در فیلادلفیا آغاز کرد ، به راحتی می توان فهمید که چرا اسمیت از کابوی ها متنفر است ، زیرا آنها رقیب مستقیم عقاب های فیلادلفیا هستند. صرف نظر از این ، اسمیت به طرز خستگی ناپذیری از سیستم عامل خود برای ایجاد مزاحمت برای گاوچران ها استفاده کرده است ، و به ویژه در این فصل ، او دلیل بیشتری برای این کار داشته است.

صبح روز دوشنبه ، اسمیت به ویژه آتشین بود اول بگیر همانطور که کابویها در پیروزی مقابل مینه سوتا وایکینگ ها تازه بودند. پس از پیروزی ، هواداران Cowboys به خود می بالیدند که چگونه با نتیجه 3-7 ، همچنان می توانند به پلی آف برسند. اسمیت نسبت به این واقعیت بسیار ناراحت بود و اجازه داد این واقعیت شناخته شود که کاملاً به طرفداران کابوی در سراسر کشور رسیده است.

اسمیت گفت: “مردم فکر می کنند من شوخی می کنم وقتی می گویم هیچ چیزی علیه کابویها ندارم. من کاملاً آنها را تحقیر می کنم.” “من نمی توانم این افراد را تحمل کنم. آنها مرا بیمار می کنند. هیچ چیز از یک هوادار کابوی بدتر نیست. کاملا مثبت هیچ چیز. آنها از دیروز 3-7 هستند ، آخرین پیروزی آنها در 11 اکتبر بود. آنها یک ماه و 11 روز رفتند بدون پیروزی در یک بازی لعنتی. آنها دیروز رکورد 2-7 را داشتند. “اسمیت پیش از توضیح اینکه چگونه دوستش ، که یکی از طرفداران کابوی است ، او را با ابراز خوشحالی درباره چگونگی پیروزی تیم در بخش ، ادامه داد.

اگر کابوی ها این کار را انجام دهند ، در حقیقت در این بخش پیروز می شوند ، پس می توان اطمینان داشت که اسمیت زمین کاملاً سوخته را ادامه خواهد داد اول بگیر در آینده ای نزدیک ، چیزی که همه ما مشتاقانه منتظر آن هستیم.

استفان اسمیت

مایک ویندل / گتی ایماژ برای ESPN