استف کوری یکی از بزرگترین نامهای NBA در حال حاضر است و در این فصل ، او فرصتی بزرگ برای هدایت گلدن استیت واریورز به مرحله پلی آف خواهد داشت. بازی کاری طی چند سال اخیر به او امکان داده است که دو جام NV MVP را بدست آورد و در عین حال سه قهرمانی NBA و 5 حضور در فینال NBA را کسب کند. با در نظر داشتن همه این موفقیت ها ، جای تعجب نیست که او با دیگران مانند Under Armour قرارداد خرید کفش ورزشی امضا کرده است.

این دو طی سالهای گذشته رابطه مثمر ثمری داشته اند و به نظر می رسد قبل از عرضه UA Curry 8 وی یک فرصت کاملاً جدید بوجود آمده است. طبق گفته شمس چارانیا از Athletic ، Steph و Under Armour رسماً Curry Brand را که بخشی از UA است را راه اندازی کرده اند اما فقط شامل محصولات پشتیبان Curry خواهد بود.

به زبان ساده ، کاری اکنون مایکل جوردن Under Armour است. البته کفش های کتانی نایک جردن به قدری محبوب بودند که وی توانست برند Jordan را ایجاد کند. اکنون ، کاری نیز فرصتی مشابه پیدا کرده است و طرفداران می توانند کفش های کتانی ، پوشاک و شاید حتی لباس های گلف را پیش ببرند.

اولین کفش ورزشی که با نام تجاری کاری عرضه می شود ، UA Curry 8 خواهد بود که قرار است در 11 دسامبر وارد بازار شود. این یک حرکت عظیم برای ستاره بسکتبال است و جالب است که ببینید در ماههای آینده چگونه بازی می شود.

استف کاری

کریستین پیترسن / گتی ایماژ برای مسابقه