نیت رابینسون روز شنبه در حالی که در دور دوم مسابقه بوکس خود ناک اوت شد ، از جانب YouTuber جیک پاول شکست سختی را متحمل شد. با ورود به این مبارزه ، طرفداران NBA بودند که احساس می کردند رابینسون به راحتی پاول را شکست می دهد ، اگرچه آنها مطمئناً اشتباه می کردند زیرا ستاره یوتیوب تجربه جنگ بیشتری دارد و همچنین بزرگتر به مبارزه می پردازد. در هر صورت. شکست رابینسون برای بسیاری شوکه کننده بود و از زمان از دست دادن او ، این الگوهای رفتاری در سراسر شبکه های اجتماعی در حال پرواز بودند.

شاید بزرگترین ترول به غیر از استف کوری مربوط نباشد که قبل از جنگ برای رابینسون آرزوی سلامتی کند. در حقیقت ، رابینسون به کاری گفت که آماده است تا دنیا را شوکه کند. کاری بعد از ناک اوت ، دوباره به سمت نخ برگشت و گفت “من دروغ نمی بینم.”

هواداران بسکتبال بلافاصله جواب را دادند و یک روز مسابقه را پشت سر گذاشتند ، زیرا آنها باور نمی کردند کاری تا این حد پیش خواهد رفت. ناگفته نماند ، دقایقی زودتر ، کاری خواستار رابینسون شد و امیدوار بود که ستاره سابق NBA حال خوبی نداشته باشد. نیازی به گفتن نیست که کاری هرچه سریعتر کار را عوض کرد.

کل اینترنت در مورد رابینسون بعد از این جنگ بود ، اگرچه تعجب آور است که کوری به اوباش توییتر پیوست. برای کسانی که علاقه مند به دیدن جنگ رابینسون و پل هستند ، می توانید موارد برجسته زیر را ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=Xd8vSZevUf8