تهیه کننده Max Lux ، با نام واقعی Marcus Boyd ، عصر امروز (7 دسامبر) پس از حضور او و همسرش در Instagram Live مورد انتقاد قرار گرفت. در حالی که صفحه سیاه بود و آنچه اتفاق می افتاد را نشان نمی داد ، بینندگان هنگام شنیدن صدای صوتی عشق و هیپ هاپ هالیوود زن و شوهر. در حالی که فرزندشان در حالی که گریه می کرد در پس زمینه فریاد می زد ، شنیده می شود که مکس بر سر همسرش ، برندی بوید فریاد می کشد.

مکس در این کلیپ می گوید: “من الاغ دست و پا چلفتی مادربزرگ شما نیستم ، الاغ مسخره و ناخوشایند * “من به آن علاقه ندارم. B * tch ، f * ck you … شما هنوز این را از طریق سر خود دریافت کرده اید؟ شما آن را از طریق سر خود دریافت کرده اید ، b * tch؟ من با برنامه شما نیستم.” سپس از برندی شنیده می شود که چیزی می گوید که ماکس به او می گوید “اینجا را بیش از حد”.

برندی ، معروف به اینكه می گوید دختر خدایی ویتنی هوستون است ، پاسخ می دهد: “دیگر هرگز بر من كتك نخواهی زد.” فیلم ضبط شده به قسمت دیگری از Live می رود ، جایی که هر دو بار دیگر در حال بحث و گفتگو هستند ، در حالی که مکس به برندی می گوید که با گفتن “رونی” که مورد تعرض جسمی قرار گرفته است ، به او بی احترامی می کند. “تو فکر می کنی می خواهی به دنیا بی احترامی کنی ، برندی!” هنگام گریه فرزندشان ، مکس در فیلم فریاد می کشد. “این چیزی است که شما فکر می کنید؟! شما نیستید! شما نیستید.”

برندی به کسی می گوید که با 911 تماس بگیرد. مکس گفت: “خودت با او تماس بگیر.” “قبل از اینکه شما را بالا ببرم … [Tell] رونی من تو را ضرب و شتم ، b * tch. اوه ، من می خواهم تو را برای یک پیام خوب ارسال کنم. “پس از شروع پخش صدا – و قبل از اینکه مکس اینستاگرام خود را به صورت خصوصی تنظیم کند – تهیه کننده بدرفتاری فیزیکی با همسرش را انکار کرد.

او نوشت: “اول از همه * من نمی توانم به هیچ کس ضربه بزنم ،” “دوم ، من هرگز در تختخوابم شانه خالی خواهم کرد ، احساس می کنم که 17 سالگی رابطهم را با آگهی خوردن * گفتگوی چت n * ggas تو از پرش اینجا نبودی ، بنابراین عقب می افتی.” او همچنین گفت: “همه در خانه من هر شب آگهی مکیدن * ck را جستجو می کنند به دنبال یک داستان هستند که جوجه من هرگز یک چشم سیاه نداشته باشد همه شما بی اساس است … Ps خوردن آگهی * ck شما الاغ لنگ چت n * ggas “

برندی که می خواست از شوهرش دفاع کند ، با تقلب گفت که اتفاقی نیفتاده است. “خوبم او به من دست نزد من او را خفه می کردم و با او می جنگیدم فقط سو he استفاده لفظی از من بود متاسفم که برای زنده ماندن متاسفم. من این کار را کردم تا ما را مجبور کنیم فضا را اشغال کنیم ، دانستن اینکه او نمی خواهد در Live بحث کند لطفاً برای خانواده من دعا کنید که شیطان بسیار قوی حمله می کند. “

چند عکس العمل به همراه پست های Max و Brandi را در زیر بررسی کنید. می توانید Live را در بالا گوش دهید.

برندی بوید ، مارکوس بوید ، خشونت خانگی
اینستاگرام