رفتن به نوشته‌ها

Spunsugar – اخبار موسیقی | Music-News.com

(برچسب)

11 اکتبر 2020 (منتشر شد)

11 اکتبر 2020

گروه راک آلترناتیو ، Spunsugar اولین آلبوم خود را “Drive-Through Chapel” ، از طریق Adrian Recordings اعلام کرده اند. این سه نفر سوئدی با تأثیرات کفش ، سال گذشته EP خود را با نام “دهان پر از تو” منتشر کردند و از افرادی مانند استیو لاماک در BBC 6Music پشتیبانی دریافت کردند.

با ارائه تک آهنگ “Happier Happyless” که قبلا منتشر شده بود ، آخرین پیشنهاد این گروه توسط Joakim Lindberg در Studio Sickan ، Malmö ارائه شد. آهنگ افتتاحیه “Jawbreaker” به سرعت شما را به خود جلب کرده و در جای خود نگه می دارد. “Happy Happyless” تلخی شیرین با الکترونیک تیز و شعرهای پر از دیوار درباره ضرر و انتقام است. “Belladonna” خواب آور و تاریک است و با بسیاری از آلبوم همسو است. با گذشت هر آهنگ شدت افزایش می یابد و منجر به “Time Enough At Last” می شود. خطوط پایه کوبنده مثال زدنی Spunsugar و همه آنها را تجسم می بخشد. “Run” سرعت را در سطح جدیدی مشاهده می کند و یادآوری Yeah Yeah Yeahs در اوایل دهه 2000 است.

وقتی از آنها پرسیدند که گروه چگونه خود را توصیف می کند ، آنها این حرف را داشتند که “ما خود را یک گروه راک جایگزین می دانیم که دارای تأثیر کفش است. به نظر درست می رسد ، تصور کنید اگر Alternative Nation در MTV 1997 و یک دستگاه طبل در دستگاه آب نبات پنبه ای سقوط کند. آب نبات پنبه ای می شکند و از خط خارج می شود. ما فرزندان کشاورز ، بچه کمربند کتاب مقدس از اصولگرایان و زباله های تریلر در شهرهای کوچک سوئد بزرگ شدیم. این منابع ما هستند و این صدای ما را شکل می دهد. ”

ساخته شده از Elin Ramstedt (آواز ، گیتار) ، Cordelia Moreau (درامز) ، و Felix Sjöström (باس) ، Spunsugar’s ، ‘Drive-Through Chapel’ یک آلبوم ضربان دار است که دارای اوج های زیادی است. بیس لاین های بی عیب و نقص و شعرهای مست کننده شیمی هستند که چنین آلبومی را واقعاً لذت بخش تولید می کنند.

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *