رفتن به نوشته‌ها

اسپنسر دینویدی به شایعات اخیر تجاری

پاسخ می دهد

با رفتن به فصل بعدی NBA ، بسیاری بر این باورند که بروکلین نت می تواند تیم شکست دهنده باشد. البته کایری ایروینگ و کوین دورانت که یک سال مرخصی گرفت تا از مصدومیت آشیل بهبود یابد ، در ترکیب خواهد بود. گرچه این احتمال وجود دارد که دورانت هرگز همان بازیکن نباشد ، اما احتمال مساوی بودن او برای خودش همچنان مساوی است. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، این تیم Nets می تواند به راحتی به بالای کنفرانس شرقی صعود کند ، جایی که تیم های زیادی برای موقعیت خود مشغول شوخی هستند.

همچنین گفته شد که نت ها برای واقعی بودن به ستاره سوم نیاز دارند مدعیان دیگران احساس می کنند شبکه ها به خوبی هستند اما به هر صورت شایعات از قبل شروع شده اند. به عنوان مثال ، برایان ویندهورست از ESPN اخیراً گزارش داده است که اسپنسر دینویدی می تواند در دسترس باشد. دینویدی ، که هرگز ضرب و شتم در توییتر را از دست نمی دهد ، گزارش را دید و واکنش طنز آمیزی را ارائه داد و گفت: “من بیشترین سالهای سرگرم کننده زندگی حرفه ای خود را داشتم که در Nets بازی کردم. البته خارج از زمان پدرم قبل از راهنمایی مربیگری می کرد.” / p>

Dinwiddie به یکی از بهترین بازیکنان تیم در این سال تبدیل شد زیرا در حالی که بازیکن مصدوم بود جای کایری را در پست نگهبان جای داد. بازیکن Nets توانست آمار قابل توجهی را ارائه دهد و او دلیل اصلی این است که تیم توانسته است خود را در فصل پس از آن قرار دهد.

با توجه به دوره بازیکن آزاد NBA ، مطمئن باشید تا برای آخرین به روزرسانی ها در HNHH قفل شود.

 Spencer Dinwiddie

السا / گتی ایماژ

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *