ناگفته نماند که تراویس اسکات به یکی از هنرمندان پر فروش در جهان تبدیل شده است. رویکرد فشار آورانه وی به مناظر صدا علاقه مندان به موسیقی را مجذوب خود می کند ، در حالی که هاله ای از عرفان و عرفان عمومی وی و یک کالای ظاهراً بی پایان برای بسیاری از حیوانات اهلی حیوانات است. کافی است بگوییم که تراویس اسکات به خوبی می تواند هنرمندی باشد که م commandثرترین فرمان را در مورد مارک تجاری خود دارد و بسیاری همچنان موسیقی وی را در چرخش ثابت نگه می دارند. به حدی که رپر اخیراً به یک نقطه عطف مهم موسیقی دست یافت و اولین آهنگ الماسی خود را در “Sicko Mode” با کمک Drake تضمین کرد.

تراویس اسکات

اریکا گلدرینگ / گتی ایماژ

این آهنگ خود نیازی به معرفی ندارد ، زیرا بلافاصله پس از انتشار به یکی از مهمترین بازدیدهای 2018 تبدیل شده است. در حقیقت ، آهنگهای MIKE DEAN ، Rogét Chahayed ، CuBeatz ، OZ ، Hit-Boy و Tay Keith – که در مجموع بیست و نه آهنگساز ذکر شده را شامل می شود ، با اختلاف زیاد ، تقریباً دو برابر محبوب ترین آهنگ اسکات است ” Goosebumps “در گواهینامه های RIAA. واضح است که مردم آمده اند تا در اطراف سرود عظیم اسکات و دریززی تجمع کنند ، ترانه ای که دومی را به ویژه در یک حالت کاملاً آتش زا می یابد. حتی تراویس با شنیدن نوار “چک کردن راه راه” توسط دریک کاملاً بالستیک شد – واکنش بی ارزش او را در اینجا تماشا کنید.

مهم نیست که شما درباره رپرهای پشت “Sicko Mode” چه احساسی دارید ، انکار تأثیر آن غیرممکن است دنیای نجوم هیت بازی رپ داشته است – و همچنان دارد -. شاید چندین سال پایین تر ، “Sicko Mode” به یکی از بزرگترین سرودهای هیپ هاپ تبدیل شده باشد که از دهه 2010 ظهور کرده است و آسمان محدوده ای است که تعداد بالاتر از آن را می توان صعود کرد. شاید وقت آن رسیده است که به خاطر زمان قدیم آن را بچرخانید – آیا هنوز “حالت Sicko Mode” را به صورت چرخشی حفظ می کنید؟

https://www.youtube.com/watch؟v=6ONRf7h3Mdk